• işte bi tane daha yeni atraksiyon..
    acaba kime ispiyonluyor. insan merak edip basıyor. ama bastıktan sonra.. aaa hassiktir. nereye gitti lam bu.. da olabiliyor ayrıca.. tehlike arz ediyor..
  • (bkz: takdir et)
  • 1000 entry giren suserlarin kazandigi ispiyonlama hareketini gerceklestirmelerine olanak taniyan buton.
  • suserlarımızı 1000. entrye ulaşmak için kastıracak, abuk subuk entryler girlmesine sebep olucak buton. bu butına sahip olunca utanıp kendi entrylerini silmek zorunda kalıcak suserlar.
  • çoğu sözlük yazarının hayatında nedense oldukça önem arz eden düğme...oysa ne güzel 10 adet adam akıllı entry girene mesaj atma gücü veriliyor, hatalı entry sahibini uyarma, onu hatasından döndürme, bir allah rızası (burası biraz abartı oldu sanırsam) alma şansı veriyor...ne gerek var insanları "çöpünüz var sarısı" ile irrite etmeye...

izin veriniz insanlar kendileri düzeltsinler hatalarını, moderatörden tokat gibi gelen "silen; xxxx" yazısını görmesinler...hayat ispiyonlamadan da güzel...
  • hep var mıydı diye düşündüğüm buton. gammaz oldum götüm kalktı da o yüzden mi ben yeni görüyorum, algıda seçicilik bu mudur? sadece gammaz olanlar mı görebiliyor, bu bir nedir, sabah sabah reva mıdır kafa karıştırmak...
  • "aha yeni bi buton var lan!?" diye tepki verdikten sonra, gammaz statüsüne geçiş yaptığımı idrak etmemi sağlamıştır.
  • 180 entry ye sahip ben de de bulunan buton. ben bölümüne baktığımda bilmem ne bilmem ne 9. nesil gammaz da yazmadığına göre sadece gammaz olanlara değil. herkese açıldığını düşündüğüm ispiyonlama alanı.
  • an itibariyle -el alışkanlığıyla- "yazar hakkında" butonu yerine yanlışlıkla basılabilecek buton.
  • bi kere basinca ispiyon nedenini sececeginiz bir popup cikartan buton. geri donusu vardir.
hesabın var mı? giriş yap