şükela:  tümü | bugün
  • nasıl sahip olunduğu çok merak edilen butondur; zira bu eller gördüğü imla/ yazım hataları için yazarlara mesaj yazmaktan yoruldu.
  • nasil ortaya ciktigini merak ettigim buton
  • bazı durumlarda yetersiz kalan bir buton. daha önce aynısının noktasına virgülüne dokunmadan yazılmış olduğunu bildiğim bir entry gördüğümde yeni yazılanı ispikleyim diyorum ene bir bakayım "daha önce aynısı yazılmış zaten bu" seçeneği yok. iyi de gerekçeyi nasıl bildireceğiz? bari "diğer" diye bir seçenek sunsaydınız en azından. bu resmen bakanın "para verdik daha ne" der gibi "seçenek verdik daha ne" gibi olmuş.

edit: kaldırıldığını mesaj ile bildirdiler ki biliyordum. aynısı daha önce yazılmış bir entry'i aynen yazmak legal oluyorsa aynı başlığa tüm kullanıcılar aynı entry'i binlerce kez yazabilirler bizler de ezberleriz. işte ezberci eğitimin mükemmelliği.
  • şu tarih itibariyle belli bir süre uçurulmadan yazar kalmayı başarabilmiş yazarlara sunulan fasilite. magracer'e teşekkürler, yardımı için.
  • sevgili ekşi sözlük yönetimi.

ben sözlükte gözümü açtığımdan beri bende bu özellik yok lan. hayır böyle ispiyoncu bi tip de değilim fakat neden bende hiç olmadı, özelliğim ne onu merak ediyorum. ben de nişantaşı çocuğuyum, lütfen!

bir an önce iade i itibar istememe sebep olan özellik.
  • sözlükteki bütün şakirtlere verilmiş olan özellik.
    reco'yu eleştirdin mi mutlaka gg diye ispiyonluyorlar.
  • kimin neden ne amaçlarla bu işi yaptığını anlamadim hiç. tuttuğum takımı beğenmiyor bas ispiyonu, duygusala bagladim ankete geçtim bas ispiyonu, diziye sardim kötüle. ne yazalım arkadaşlar bir liste verin de bilelim be!
  • moderasyon kendini feshettiğinden beri işlevini kaybettiğini sanıyordum. özellikle tıkladığım her başlığın altında "açacağın başlığı sikeyim dedirten başlık" vb. entry'ler gördükçe bu inancım daha da kuvvetlenmişti. en son türkçe olmayan entry'ler de legal hale gelip döyzb de ispiyonlama gerekçesi olmaktan çıkınca o devir kapanmıştı benim için. kullanmaya kullanmaya varlığını unutmuştum. az önce entry'm ispiyonlanınca (bkz: #39131702) kendisini hatırladım.

hala çalşıyor mu lan? çalışıyorsa kime gidiyor ispiyonlar?
  • nerede olduğunu merak ettiğim butonun adı.

edit: sanırım biri gıcıklık olsun diye ispiyonladı.*