şükela:  tümü | bugün
  • ufc 221 de ilk ufc maçına çıkmış ve ilk performans bonusunu kapmış genç dövüşçüdür. şu andaki profesyonel mma geçmişi 11-0-0 şeklindedir, bu işlere ilgisi olan arkadaşların takip etmesini tavsiye ederim. genç jon jones un hareketi, gücü, hızı ve maalesef kendini beğenmişliği mevcut. eğer motoru yakıp manyağa bağlamazsa, ha bir de take down savunmasını biraz daha temizlerse çok ilginç bir geleceği olacaktır.
  • yakın bir gelecekte şampiyonluk kemerini takacağını düşündüğüm dövüşçü. gerçekten çok sağlam bir striker; ancak güreş ve yer mücadelesi alanında kendini geliştirmesi gerekiyor. ufc'nin baş aktörlerinden biri olacak gibi. bakalım, potansiyelini iyi değerlendirip hak ettiği noktaya ulaşabilecek mi? merakla izliyoruz.
  • nijerya doğumlu yeni zelanda vatandaşı yeni ufc süperstar adayı. kökeni tamamen muay thai. glory'de orta sıklet dünya kickbox şampiyonu olmuş bir adam. 2014 yılında istanbul'a geldi glory event'ı için.

    şu an new jon jones olarak yürüyor bakalım. onun daha bir striker'e dayalı versiyonu. ama jones'un olimpik güreşçi cormier'i bile ezen korkunç güreşinin adesanya'da bulunması imkansız. yaşı 28. dövüş sporları için genç bir yaş. en iyi dönemin 30-35 arası olduğunu düşünürsek genç diyebiliriz. jones'un 20 yaşında ufc'ye girip ortalığı dağıtması ve 23 yaşında kemeri kanırta kanırta domine ederek alması zaten akıl almaz birşeydi. adesanya onunla kıyaslanmadan da kral olabilir.

    bu arada zencinin kralı da harbi nijeryadan çıkıyor. adamlarda inanılmaz bir kırmızı kas oranı var.

    yoel romero ile birlikte dünyanın en iyi 2 yahudi dövüşçüsünden biridir.