şükela:  tümü | bugün
  • yarım kilo taşak isteyen eylem. meydanlarda bağırmaya benzemez adamın götünden kan alırlar.
  • venüzella'nın yaparak söylenen miktarda taşağa sahip olduğunu ispatladığı eylem.
  • geç kalınmış eylem değil, yaptırımdır. siktirolup gitsin. hatta coca cola falanda gitsin amına koyim beraberinde içmesek ölmeyiz.
  • kici basi ayri oynayan, laf olsun torba dolsun diye konusan aglak politikacilarin yapabilecegi bir is degildir.
  • israil’in haaretz gazetesine göre az önce gerçekleşmiştir.

israil'in ankara büyükelçisi eitan naeh'in dışişleri bakanlığına çağrılarak gazze sınırındaki olaylar nedeniyle israil'in tutumunun protesto edildiği ve bir süre ülkesine dönmesinin uygun olacağı belirtildi.

kaynak

üst nota: bir süre!
    alt nota: kardeş ya biz şu seçimi bi alalım da sonra gelirsin yine. al şu üç lirayı, bi çorba iç benden. hadi gözüm. yok ya ne anlaşma iptali oğlum deli misin? ücretli tatil gibi düşün. adamsın.

oy toplamak için yakında boğaziçi köprüsü’nden kola döken bi tayyip görürsek şaşırmayalım.
    ve ayrıca evet mal mal mesaj atan yobazlar, boğaziçi köprüsü! benim için her zaman boğaziçi köprüsü olarak kalacak.

edit: kaynak linki düzeltildi.
  • doğruysa muhalif olmakla katil sevici olmayı ayırt etmekten aciz insan müsveddelerini zıplatacak eylem.
  • (bkz: guzel bir baslangic)
    (bkz: yetmez ama evet)
    (bkz: hadi insallah)

haberde "bir sureligine" yaziyor. insallah 25 hazirana kadar yollamamislardir adami.
  • doları ışık hızı ile 4.50'ye götürecek olan olaydır.
  • doğruysa ali ismaillerin katillerinin kendilerini israil'den daha masum zannettiğini görmeye devam etmemizi sağlayacak eylem.
  • filistin bahane hamaset şahane.
    tanım: mavi marmara mağdurlarına 'ben mi gidin dedim' diye cevap veren bir zihniyetin halt etmesi.