şükela:  tümü | bugün
  • resmen soykırım ve katliamdır. türkiye'den en sert tepkinin gelmesi şart. savaş da seçenekler arasında olmalı.

bbc de olayı kınamış
  • aynen yeaa yokmu nükloşumuz?
    amarığaynan israyile ikişer dene sallayalım akılları başlarına gelsin. *
  • nedense türkiye'de gündem olmadı bu konu chp tayfasında. filistin yavru vatandır unutmayın bunu.
  • arapları değil, filistinlileri öldürmüştür israil.

filistinlilerin diğer terör örgütlerine olan desteği de bilinmekte.

benim için bu haber bilgi kirliliği ve ölenlerin terör örgütü üyesi oldukları ön kabulü ile başladı.

akp tayfasında bile haber olmayan bir duruma cehape tayfasının tepki vermesini bekleyen mal, filistin toprakları filistinlilere, israil toprakları israillilere aittir, suriye de suriyelilere. yavru vatanımız filan değil oralar.
  • "filistin yavru vatandır unutmayın bunu"

lafa bak lafa. he unutmayalım. gittim gördüm yavru vatan falan değil. bizle de hiçbir alakaları yok. biz bok içinde yaşarken de zerre kadar umurumuzda olmaması gereken yer. yeter amk.

herifler sit-in i bile becerememiş. sınırda toplanacakken molotof kokteyli taş atmaya başlamışlar amk. yeter be, kimsin biz kimiz amına koyim? bizde molotof taş atılsa sikerler. öldürmekle kalmaz, arkasından hakaret ederiz.

ohal deyiz olum biz.
    vikipedi yasaklı olum ülkede.
    yavru vatan falan, kaç yaşın ergen dangalaklıkları bunlar?
  • (bkz: sit-in) (bkz: oturma eylemi) (bkz: molotof kokteyli)
  • herkes kendi cenazesine ağlasin. sünni sünniye, pkk'lı pkk'lıya, alevi aleviye, fetöcü fetöcüye. bizi karıştırmayın, ne bok yerseniz yeyin.

birgün farklı inanca, görüse sahip bir toplum bir diğerine ağladığı gün ben de gelir burayı editlerim.

hadi bakim yiyin birbirinizi şimdi.
  • kızdırmayın şu adamları dediğim olaydır. sonra kızıp bütün arap ülkelerini üst üste koyup sikiyorlar yıllarca ağlıyorsunuz. size ne bahşediliyorsa onunla idare edin. 4 karı alın, kafa kesin ve deve sidiği için.
  • benzer başka olaylar gibi ortamda gündemi işgal edecek önemi haiz olamamıştır. zaten yorum yapanların bir kısmına bakarsak yerlerinden edilip gazze denilen açık hava hapisanesinde yaşamaya mahkum edilmiş bu "alt-insanlar" çoktan bu muameleyi hakkettikleri için sorun yok.

aynen devam.

fakat, şiddet nereden ve nasıl gelirse gelsin karşı olmadıkça ve durmadıkça insan olmanın gereğini yerine getirmiş olacak mıyız?