şükela:  tümü | bugün
  • tam hali "israil'in 2018 eurovision şarkı yarışmasında birincilik kazanan şarkısının çalıntı çıkması" olması gereken başlıktır.

universal music, eurovision'u kazanan israilli şarkıcı netta barzilai’nin söylediği şarkının, the white stripes grubunun ‘seven nation army' parçasından çalıntı olduğunu açıklamış.

israil'in kazanması tesadüf değildi, bir planının başarıya ulaşmasıydı. amacı da kudüs'ü başkenti olarak ilan etmesine karşı gösterilen tepkileri sözüm ona sanatla aşmak istemesi. netta kazandığını öğrendiği an yaptığı açıklamada seneye kudüs'te görüşmek üzere demişti.

eurovision iyice siyasete bulaştı zaten, oylama rezaleti daha da rezil hale geldi. diğer yandan eşcinsel arkadaşların gösteri platformu haline geldiği de apaçık ortada.
  • eurovision daha önce kudüs’te 2-3 kere düzenlendi kanka şizofrenlik yapıp komplo kasmana gerek yok. çalıntı çıkmasına bişey diyemem
  • seven nation army'i çalıp bu kadar kötü bir şarkı yapmayı başardıysa birinci olmayı hak etmiş.
  • beni güldürmüş ve bir o kadar da sevindirmiş olaydır. eurovision parçalarının çıktığında israil'in parçası hakkında seven nations army'nin bire bir çizgisinde gittiğini ve alt yapısının aynı olduğunu söylemiştim platformda. linç yediydim. inş. dava açılır da sonuçlanır. soktuğumun sjw'leri...