• türkiye'de yerleşik bulunan tc vatandaşı yahudilerin israil tarafından ata topraklarına geri çağrılması ve servetlerini israil'e taşımaları olayıdır.
    biraz araştırırsanız işi gücü geliri refahı yerinde çok sayıda yahudinin tası tarağı toplayıp tel aviv'e temelli göçmekte olduklarını görebilirsiniz. israil hükümeti bu şekilde göçen vatandaşlarına belli bir maaş da vermekte.
    servet oluşumunda önemli payı olan bu insanlar gemiyi terketmeye başladıklarına göre çok güzel günler bizleri beklemiyor.
    antenleriniz açık, aklınız düşük devirde çalışır olsun dostlarım. *
    edit: kaynak lob değil iş yaptığımız sayılı yahudi zenginlerin dahil olduğu camiayla olan kişisel ilişkilerimiz. isim verecek halim yok.
    edit2: yazmışlar, doğrudur. büyük kısmı ispanya'dan gayrimenkul ve vatandaşlık almaya geçen sene başlamıştı zaten.
  • (bkz: kaynak : sağ lobum)
  • çok sevgili hükümetimiz boş durmaz, yerlerine hemen katar'lı müslüman kardeşlerimizi doldurur.
  • yahudiler ekseriyetle akıllı, kurnaz, fırsatçı ve zeki tiplerdir. o kadar kurnazı tel aviv'e toplamak bence israil'in işine gelmez.
  • en az 10 senelik geyiktir.

edit: geyik dememe alınan arkadaşlar olmuş. kastım geyik muhabbeti değil konunun eski olması. bet'i artırıyorum en az 20 senelik geyiktir.
  • (bkz: güldürdün)
  • ısrail mi cagiriyor bilmiyorum ama boyle bir durumu ben de gozlemliyorum ozellikle son 1 senedir yogun olarak
  • israil kurulduğu günden beri tüm dünya yahudilerini israil'e çağırır. hatta gelenlere teşvik bile verir. bunda şaşırılacak ne var anlamadığım başlık.
  • nasıl sığacaklar o kadar insan o küçücük ülkeye ?! sanıyorum üniversite yıllarımdan beri duyduğum bir konu, 2004 mezunuyum varın siz yapın hesabı. ek olarak musevi hatta varlıklı musevi çok yakın arkadaşlarım var hepsi de burada, bir yere de gittikleri yok.
hesabın var mı? giriş yap