*

şükela:  tümü | bugün
  • zaman zaman kabul edilir bazı istekleri, ricaları vs. ama sırf "yeter allahın cezası tamam lanet olsun ne istiyosan öyle olsun" dedirttiği için. bir insanı bezdirdiği için edilen bu kabulü de zafer sanacak dahi sakildir. uzun vadede götünde patlar tabi o "zafer".

(bkz: ısrarcı erkek/@bal i shikeste)
  • yabancı versiyonu için, (bkz: han solo) gerçi adam uzaylı türk de türk olsun.
  • iletişim kurma becerisi olmayan türk kızlarının yarattığı erkek tipidir.
    şöyle adamın karşısına çıkıp açık açık seni istiyorum veya kusura bakma istemiyorum diyebilecek olgunluğu olmayan kızlar, hafif görünüp kaybolurlar. sonra birkez daha görünüp kaybolurlar. duruma anlam veremeyen türk erkeği de kaçan avın peşine düşmüş bir avcı gibi hırs yapar. kızın açıkça niyetini söylemediğini de bahane ederek kovalamaya başlar. bir yerde kendini durdurabilecek basirete ve olgunluğa sahip değilse, bir süre sonra psikopata bağlayıp kafayı da tırlatabilir.
  • ağzına kürekle vurmak istediğimdir. bir erkeği bu kadar itici yapan bir şey daha yoktur. mail atar, mesaj atar, tweet atar. hususi mevzularını didikler. oradan engelle buradan engelle bir bitmedi. görünce tüylerim diken diken oluyor zibidi, benim olmassan taciz ederim felsefesinin son neferi. sen kimsin be adammmm!!!
  • naz yapınca, amının altına dönüştüğünü varsayan biz türk kızlarının yarattığı erkektir. gönül rahatlığıyla götümüze sokabiliriz.
  • bir çok kadına sürekli ısrar durumu, "bu beni gerçekten düzmek istiyor" yerine "bu benden gerçekten hoşlanıyor" yanılgısına düştüğü durumu oluşturan erkek modeli.
  • ısrar ettikçe batacağını, karşı cinsi tarafından daha da itici bulunacağını düşündüğüm durumdur. kimse naz romantizmine kaçmasın bence. aynısı kadın yapınca da geçerlidir tabi.
  • o kadar ısrar edip, sonuçta babayı alan versiyonu çoktur.
    mesela şöyle bir cevap almışlığa şahit olmuşluğum var;
    seninle birlikte olmamız damar damar üstüne binme olasılığı kadar imkansız. ohaa lan o nası bi özgüven o nedir amnk, o nası bi kurgulayış, bu nasıl bir kezbanlık demeyin siz siz olun tıp okuyan kızlara fazla ısrar etmeyin.

not: bu cevabı alan arkadaş ortadan kayboldu,bir daha kendisinden haber alınamadı, yüzüne ışık vurmuş, erenlere,kırklara karışmış diyolllaaaa.