• parfüm araştırdığım şu günlerde, sözlükteki miyake sever bolluğuna rağmen, hakkında tek 1 entry girilmiş olması şaşırttı. klasik olanını 3-4 şişe tüketmiş birisi olarak, geçen yıl yeni çıktığında almıştım. kokusu çok hoş olsa da pek kalıcı değil, verdiğim paraya acıdım.
  • yıllardır kullandığım parfümlerden.

(bkz: #143765210)
  • yıllardır kullanırım,hiç değişmedim.

ölene kadarda kullanacağım.
  • bir parfümün aynı anda hem ağırbaşlı hem de sportif olabilmesi çok zordur. ama bu parfümün diğerlerinden öne çıkan böyle bir özelliği var. her ortama ve okazyona sanki onun için tasarlanmışçasına adapte oluyor. kalıcılığı fiyat segmentinin standartlarında. elbette bir edp kalıcılığı yok, zaten öyle bir etki de beklememek gerekir.
  • biraz bilindik hatlarda dolaşan ancak issey miyakenin o hafif burun kaşındıran dnasını da içinde barındıran bir parfüm. genel kitleye hitap etse ve etrafınızdan olumlu dönüş almanızı sağlasa da kullanan kişinin çok da beğenmeyeceğini düşünüyorum.
  • uzun bir süredir kullanıp biterse diye inceden inceden korktuğum parfüm kendisi. koku ve kalıcılık düzeyi fiyat performansın ideal çizgisinde. hoş bir kokusu var, çok kalıcı değil gibi geldi bana.
    boyner'den almıştım galiba ilk, hakkari dolaylarında tester olanları denesem de orijinalinin yanından bile geçmiyorlar. sağlam kaynaktan alın kullanın derim. pişman olmazsınız.
  • kendisi yeni kokumdur. eskiden armani code kullanırdım. enfes bir şey tavsiye ederim.
  • markanin cikardigi son kokulardan. baharat yogunluklu bir koku. denedigim gunden beri almak icin indirim kovaladigim ve ne yazik ki bulamadigim hedef. cok bilinmiyor ve hala kimseden kokusunu almadim, tabi bunda acik parfum olarak henuz piyasaya girmemis olmasinin etkisi buyuktur. oyle de kalsin ben beklemeye raziyim.
hesabın var mı? giriş yap