şükela:  tümü | bugün soru sor
 • lorik cana'yla aynı menajerlik şirketine bağlı çok yönlü bir forvet oyuncusu. ister istemez soruyor insan;

  neden olmasın?
 • fransiz futbol kulubu nancy'nin baskani jacques rousselot, fenerbahce'den resmi teklif var seklinde aciklama yapmis. haber nancy kulubunun resmi sitesinde dahi yer bulduguna gore fenerbahce ciddi ciddi ilgileniyor bu oyuncu ile.

  http://img819.imageshack.us/img819/1400/diae.jpg
 • cücük gibi bir oğlan.
 • 6+2+2 sisteminin 2leri arasında gidip gelir gibi görünen futbolcu.

  transfer sonrası edit : iyi futbolcu olduğu su götürmez gerçek ama 6 yabancı sınırlaması sebebiyle ligde maalesef emil kostadinov ile aynı kaderi paylaşacağını sanıyorum, zira ya bilica ya da dia yedek beklemek zorunda kalacak.

  yeni tanım : rotasyon konusunda aykut kocaman'ın işini oldukça zorlaştıracak futbolcu.
 • fransızcam yok ama sanırım nancy takımı resmi sitesinden fenerbahçe'nin teklifini dünyaya duyurmuş.
 • hızıyla rıdvanı hatırlatan genç fransız. yoksa senegalli mi demeliydim. neyse, olur da fenerbahçem bu futbol azmanını alırsa seyreyleyin saracoğlundaki coşkuyu. eskilerin tabiriyle fuleli bir oyuncu. şöyle bir gol attırsın taraftar ilah kabul etmezse ben de fenerli değilim... ahan da bu...
  http://www.dailymotion.com/…folle-dissiar-dia_sport
 • kendisini tanimam etmem ama, azicik bi arastirmayla, fenerbahcenin sistemine uyacagina neredeyse garanti verebilirm. nobrenin tekni hali diyim, daha da hizli gozukuyor. e nobre desen fenerbahce de 14-15 gol atmi$ hehe.
 • fenerbahçe'nin peşinde koştuğu son 4 yılda 70 maç oynayıp 5 gol atan hücum oyuncusu. stoper oynayan lugano'nun geçtiğimiz sezonu 7 golle tamamladığını da dipnot olarak ekleyelim. ayrıca gelmesi halinde takımın boyu bir haylı kısalcak demektir.

  edit: enduksiyon bobini uyardı, lig tv'nin yalan yanlış haber anlayışı sonucu bende yanlış bilgi yazmak durumunda kaldım. 4 sene 5 gol hikayeymiş adam sadece geçen sezonu 8 golle tamamlamış.
 • as nancy tarafından resmi sitesinde fransızca olarak verilen haberin başlığı "fenerbahçe veut dia" yani fenerbahçe dia'yı istiyor ile duyurmuştur. ayrıca google translate'in tüm çabalarına rağmen anlamsız bir biçimde türkçeye dönüşen metinde şunlar yazmaktadır.

  fenerbahçe dia istiyor

  iyi bir çıkış bu yaz sahip olasılıkla issiar dia lorraine bırakabilirsiniz. biz senegal uluslararası bundesliga kulüpleri sevindirdi birkaç hafta biliyorlar. diğer iki parçayı sadece jacques rousselot tarafından ortaya konmuştur. as monaco forvet nancy ilgilenen nene yerine, psg için kalkış bekliyor olacaktı. son olarak, türk kulübü fenerbahçe, şampiyonlar ligi ön turunda için nitelikli, asnl 8.000.000 € gerektirir müzakerelere başladı.
 • son 4 yılı geçtim, daha geçen sezon ligue 1'de 33 maçta 8 gol atan oyuncu. gelir veya gelmez o kadar da önemli değil, önemli olan aramaya inanmaktır:

  http://www.transfermarkt.de/…ten/spieler_43942.html