şükela:  tümü | bugün
 • ıpıssız bir adadasınız, kaza olmuş ve 5 tane sap var(erkek) ve bir tane kadın. kadın size tav olmuş, tutulmuş ve seks yapıyorsunuz ve diğer 4 sap, sap sap size bakıyor.. bilmiyorum artık neler olur allah korusun..

  veya başka bir senaryoya göre : '' ıpıssız bir adadasınız, kaza olmuş ve (ben bu filmi bir yerden izlemiştim ha yukarıda, hehe) 10 tane sap var(erkek) ve 10 tane kadın.. 10 kadın da size tav olmuş, tutulmuş ve peşinizde.. dönüşümlü hepsiyle seks yapıyorsunuz ve 9 sap, sap sap sizlere bakıyor.. bilmiyorum artık ne günah işlemişse o 9 sap, erkek... yalnız bu senaryoda kötü şeyler olacak gibi his var kuvvetlice.. sanmıyorum o erkeklerin sizlere bakıp 31 çekmekle kalacağını..

  (bkz: robinson crusoe) (bkz: lost) (bkz: lost adası)

  başka bir senaryoya göre : ''ıpıssız bir adadasınız, kaza olmuş ve (dejavu manyağı olmak, hehe..) 10 tane sap var ve 100(yüz) tane kadın (pek ıssız, ıpıssız ada olmadı, bildiğin köy oldu.. idare edin. (bkz: kalabalık içinde yalnızlık)).. bu yüz kadın zamanında erkeklerden iyi kazık yemişler (bilmiyorum belki iyi kazık yiyemediklerinden lezliğe yönelmişlerdir, hehe haha) (veya erkeklerin öküzlüğünden bıkmışlardır(bak buna bir şey diyemeyeceğim, haklı karılar) ve öküzlüklerinden bıktıklarından eşcinsel, lez olmuşlar.. evet kadınların hepsi lezbiyen, eşcinsel, kabusda gibisiniz hatta evet evet kabus.. birbirleri ile yiyişiyorlar karılar ve erkekler sap sap bakıyorlar.. çiçek veriyorlar karılara, sebze, meyve getiriyorlar, balık tutup veriyorlar, yalvarıyorlar am için ama nafile.. bak bu senaryo gerçek dünya gibi oldu hele abaza dolu güzel türkiye'mi anlatıyor sanki..
 • klibinde beren saat'in de oynadığı yeni kenan doğulu şarkısı.
 • keyifli bir klibe sahip şarkıdır. umarım uzun süredir depresyonda olduğunu düşündüğüm beren saat'e de iyi gelmiştir.
 • kenan doğulu'nun vay be albümündeki #hayvangibidanset hashtag'iyle çıkardığı ilk klip şarkısı. şarkı hakkında henüz bir şey söyleyemem, farklı bir tarzda olmuş, tam olarak karar veremedim sevip sevmediğime; fakat klibinin çok eğlenceli ve yaratıcı olduğunu direkt söyleyebilirim. son dönemlerde sonuna kadar dikkatle seyrettiğim tek klip sanırım, gerçekten çok tatlı olmuş. klipteki beren saat detayı da çok hoş, tarkan gibi kezbanca değil, gayet naif bir şekilde anılaştırılmış beraberlik.

  özetle klibi çok başarılı buldum, şarkıya da kulak ne kadar alışır ilerleyen zamanlarda göreceğiz. buyrun klibe;

  https://www.youtube.com/watch?v=iypss2i94iq

  aylar sonra gelen edit: sarkiya da kulagim alisti, duyunca yerinde kimildanmamak ve ritm tutmamak mumkun degil.
 • yıl olmuş 2018, kenan doğulu gibi iyi bir müzisyen pek tabii çıktığı dönemin en hit şarkısı çakkıdı’nın kötü bir kopyası ile karşımıza çıkmayacaktı.
  her şeyiyle yepyeni bir şarkı olmuş, döneme şahane uymuş, ohh miss!
  gayet başarılı olmuş bir çalışma, tebrikler!
 • çok beğendim, hiç de kenan doğulu fanı sayilamayacak bir kişi olmama, hatta bende eskiden beridir "sahte gülüşlerin prensi " gibi kötü bir imajı olmasına rağmen.klip fikrine ve cekimlerine bayıldım, esinlenme varsa bile bence uygulama basarisi da degerli. dozunda bir beren saat de var klipte, beat fazlasıyla catchy, yorum çok başarılı. yeni albümü vay be'nin kalani pek benim tarzim degil açıkçası, hele dansa kaldır tam bir milli felaket. ama bu şarkı cok iyi, hakkini teslim etmek lazim.

  edit: albüm zamanla güzelleşiyor, biraz şans vermekte fayda var, iyi bir pop albümü.
 • dansa kaldır diye y.rrak gibi bi şarkıyla içine sıçılan albüm.
 • klibi oldukça pozitif, davranışları birbirlerine uyarlamaları çok tatlı geldi, şarkı da ki mesaj net...
  yaz için güzel bir şarkı olmuş epey.

  "...yıldızların altında kendi diskomuzu yaparız...*"

  hemencecik tık!
 • şahane bir klip çekilmiş kenan doğulu şarkısı.
  nihayet çok estetikli, az estetik kadınların yarı çıplak dans ettiği yaratıcılıktan uzak kliplerden farklı bir şey çekilmiş. vallahi içim kıpır kıpır oldu
 • izlediğim en güzel yerli video klibe sahip şarkı. inanılmaz pozitif enerjili, dans ettiren, birbirinin kopyası varoş pop şarkılarının/video kliplerinin ortasında kaldığımız şu dönemde ilaç gibi gelip iç açan...