şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle inkar edilmeyecek olumsuz etkilerdir. bu film gösterime girdiği günden bu yana yeminle yüzümüz gülmedi (genel konuşuyorum).

yani türk erkekleri kendine rol model ala ala gidip o sümsük alper’i aldı. sen daha iyilerine layıksın, bugün bana kızsan da yarın teşekkür edeceksin falan. eve girerken öpüşüp 2 dakika sonra ben ayrılmak istiyorumlar. böyle bi “ben uzun süreli ilişkilerin adamı değilim”ler. hepiniz mi ikizler burcusunuz aq.

kızları da unutmadım. flörtünün evinde toka, küpe bırakmalar. iz bırakma çabaları yani. canım ada onu yanlışlıkla yapmıştı. siz bilinçli yaptığınız için işe yaramıyor olabilir.

o kadar mükemmel film karakterinin içinden bunlara özenenler gidebilir mi lütfen. teşekkürler.

konu üzerinden şahsıma kezban ve türevleri yakıştırmalarla laf salatası yapacak olan varsa zeka kapasitesinin düşüklüğünden emin olabilir. seviyeli bir birlikteliğim var. sadece gözlemlerimi aktardım. hadi.
  • ne salak bir filmdi. ıssızmış.. denyo adam
  • yaşadıklarıma benzer bir şey ile karşılaşınca direk aklımdan geçen cümle: "hayat alay etmeye devam etti benimle. sana benzeyen yüzler, kokuna benzeyen kokular, sesine benzer sesler çıkardı karşıma."
  • hiç unutmam o film yüzünden taksimde kıza koşup sonra geri gitmiştim gördüğüm en salak başlık.