şükela:  tümü | bugün
  • sözlük tarihinde gördüğüm en çirkef, en ergen insan olabilir.
    benim başlık altıma pisledikten sonra, aramızdaki mesajlaşmanın hepsini yayınlamıştım, isteyen istediği gibi kanaat getirsin diye. ancak kendi haksızlığının, ergenliğinin farkında olacak ki şikayet etmiş ve sözlük yönetimi entryi kaldırmış, gge olmasın diye. sjadhakjda.
    böyle adamlar da bu sözlükte ya ne diyeyim.
  • (bkz: ruh hastası sivilceli ergen)

tanımadığı insanlara hakaret edip sonra özelden cevabı yiyince kuduran halsiyetsiz. karşında ki insana doğru konuş diyebilen ama kendisinin nası konuşması hakkında sik kadar bile düşüncesi olmayan yaratık.

(bkz: engelle)
  • zaten güzel anlatılmış ama benim de bir katkım olsun istedim.

öncelikle laftan anlamıyor. olabilir saygı duyarım. ama algılamasında sıkıntı olmasına karşın inat ediyor ya. ona katlanamam işte.

ciddiye alınmayacak bir profil.
  • kendisinin hobileri arasında ruh hastası turnusollüğü de vardır.

nick altına gelip zırlayanlara bakın anlarsınız.

ek: bu entry sadece kendinden öncekilere değil sonrakilere de bir cevap olmaktadır.

ek2: aşağıda gelip nick altıma pisleyenlerin en yenisi kendini haklı çıkarmak için diğer "yazarları" örnek göstermiş. resmen ruh hastası ergenlerle aktroller birbirini ağırlıyor.
  • babasına öfkeli gizli aktroll.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • her konuda bilirkişiymişçesine ahkâm kesebildiğini zanneden, cehaleti yüzüne vurulup madara olunca da anırangillerden bir fert. nüfus kağıdı 30+ olsa ne olur, beyin yaşı sadece gündüzleri hesaplayarak tespit edilmiş.
    tıpkı nickinde kendisi de ikrar ettiği gibi "işsiz" zaten nasıl bi' şey olduğu diğer yazarlarca daha önce de nickaltında belirtilmiş.
  • konuyu bilmeden zırvalayan cahil yazar, bionluk platformunda bir iş ilanı güncellenirse, o iş ilanı süresi yeniden başlar. kitabı ben yazmış olsam, ilan verir vermez buraya uzun zaman önce kullandım diye entry mi girerim bre cahil. ayrıca kitabın satıldığı başka siteler olamaz mı? zamanına yazık evladım, bok atmadan önce bir sor soruştur, böyle basit detayları kaçırma, hadi bakayım.