şükela:  tümü | bugün
  • temiz a4 kagidi aratan mujde.

calisani siksinler. istifa ediyorum.
  • ben bu parayı çalışırken alamıyorum.
    direk istifa.

edit: direkt.
  • dünyada bir ilki gerçekleştirerek, işsizlere iş bulacağına, işsizleri devlete borçlandıran iktidarın çok da inandırıcı olmayan vaadidir.

(bkz: gss)
  • taşeron çalışanlara kadro vaadine benziyor. uygulamada bir çapanoğlu çıkacaktır.
  • troll zekasi bu kadar iste,

"yattigin yerden asgari ucretliden daha fazla maas alacaksin, bir seyi de begenin".

baska sorum yok, troll sizin sayin tarih.
  • yazarların işsizlik maaşı, çeşitleri ve koşulları hakkında hiçbir şey bilmediklerini gözler önüne seren başlık. atıp tutmadan önce ne olduğunu bilseniz de istifa edip ortada kalmasanız...
  • işsizlik maaşı şartları ve sınırları vardır. gerçekten iş arayıp bulamayanlara işsizlik maaşı verilmiyor ülkemizde. sınırsız da değildir. işsizlik maaşı almanın temel şartı:

-hizmet sözleşmesinin feshinden önceki son 120 gün içinde prim ödeyerek sürekli çalışmış olmak şartıyla son 3 yıl içinde en az 600 gün süre ile işsizlik sigortası primi ödemiş olmak. istifa etmemek, 30 gün içinde başvuruda bulunmak.
  • akepe il ve ilçe teşkilatlarında bütün gün çay sigara yapan,iddaa bültenlerinde 1.65 ve üstü oran kovalayan işsiz gençlere verilecek olması muhtemel maaştır.
    apolitik bir genç birey için tahayyülden öte gidemez.
    güvenip işten falan çıkmayın çamur emersiniz.
  • işsizlerden haraç alır gibi gss prim borcu adı altında para alınan ülkede hiç inandırıcı olmayan bir haber.
  • 18-29 yaş arası gençliği kucaklayacağı vaat edilen müjde.