şükela:  tümü | bugün
  • hayat bu ki bazen doğru tercihler yapamıyorsun, rehberlik öğretmeninin gazı ile eşitağırlıktan işletme fakültesi okumak hayatımın en büyük hatasıydı, sebebi tamamen sayısal bir kafaya sahip olmak, eee mezun olduk ne oldu?! bilgi işlem olarak 2,5 yıl çalıştım ve sonunda kpss ile birşeyler olabileceğine karar verdim, ama onu da beceremiyecek gibiyim, bunaldım, sıkıldım, intiharın eşiğine gelecek kadar mutsuzum, yapmaktan en çok zevk aldığım şey olan spor salonuna bile gitmiyorum, resmen aşırı ağır bir depresyon süreci, 25 yaşında ruhumu tavuk dönere teslim etmiş gibiyim, ne olacak bu durum sorgulamak yerine harekete geçmek gerekiyor ama nereye harekete geçeceksin? kimse senin kişisel yeteneklerini, ne kadar yakışıklı olduğunu veya çok dürüst, efendi olmanı siklemiyor, teknoloji firmalarına cv ler gönderiyorum olumsuz bir feedback bile alamıyorum aq adamlar muhtemelen okumuyorlardır zaten, hani filmlerdeki gibi birisi çıkıp elinden tutacakmış, seni keşfedecekmiş gibi ümit ediyorsun ama nafile, çok zor bir yaş dönemi ve çok zor bir süreç, umarım hayat biraz yüzüme güler yada tez zamanda geberip bunların hiçbiriyle uğraşmam.