• soğuk siyah erikten 3 tane üst üste yemek gibi şeylerdir.
    uyarı: tamamen göreceli şeylerdir.
  • ana haber bülteni.akşam yemeğinde bunu izleyen aileler var, nasıl yapabildiklerini merak ediyorum.kanada filan olsak tamam da.
  • kesinlikle ağız şapırdatma sesidir. bu düşüncesizliği yapan görgüsüzlere selam olsun, dikkat edin azıcık.

(bkz: iştah kesme yolları)
    (bkz: iştahı kapatmanın en garantili yolu)
  • (bkz: kahve)
    (bkz: elma)

tabi bilinçli tüketilmesi gerekmektedir.
  • kurabiye,eğitim sebebiyle çay kahve arasında kurabiye yedim 3-4 adet öğle yemeğini yemeye gerek kalmadı.iştahım kaçtı
  • annelerimizin küçükken hep iştahını keser dediği ve benim hiç iştahımı kesmeyen çikolata ama elbet birisinin iştahını kesiyordur.
  • tursu suyu ve nutellayi ayni anda yemek
  • karanfil ve tarçın. ictiginiz şu şisesinin içine cubuk tarcini atın gün boyu kullanın.çayınızı demledikten sonra içine 2 3 adet karanfil atın hem de stres başagrısı ve gün yorgunluğuna iyi gelecektir
  • aşık olmak ve akabinde aşk acısı çekmek.

zayıflamak istiyorsanız gördüğünüz ilk kişiye aşık olun ve hemen ona açılın. üzgünüm birlikte olamayız cevabından sonra aşk acısı çekmeye başlayarak hızlandırılmış kilo verme seansınıza giriş yapmış olacaksınız. teşekküre gerek yok canım ne demek. swh.
  • kizlarin rujuna yapişmiş ekmek,peynir vb.şeyleri gordukten sonra hala "ben dünyanin en güzel karisiyam"edasini takinmalarindan gelen tiskinti
hesabın var mı? giriş yap