şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
9026 entry daha
  • yarından itibaren yaşamaya başlayacağım çocukluk hayalim olan şehirdir. başkomiser nevzatın hikayeleriyle sürekli hayalini kurduğum sokaklarda artık ben dolaşacağım.
  • bugün daha güzeldi. sıcaklardan sonra yağmurlu ve serin havası iyi geldi. mis gibi bir uyku çektim. 6:30 gibi evden çıkıp avrupa yakasındaki işime gideceğim. burada doğdum ve büyüdüm. saatlerce trafikte geçirdiğim süreyi, trafiğini bile seviyorum. başka bir yerde yaşayamam.
  • yakında dahil olacağım günah şehri
  • öğrencilik biterken ayrılacağım için çok üzülürdüm. şimdi orada yeniden yaşamayı hayal etmeyi istemiyorum bile.

istanbul başka bir şey artık. benim dimağımda kızıl elma gibi bir şey istanbul.
  • ne onunla ne de onsuz. kaos, yıpratıcı. diğer taraftan yapacak tonla şey.
  • artık çok kalabalık ve bir o kadar yorgun şehir.
    daha fazla yükü kaldıramayacak insan gibi bezgin.
  • yaşanacak değilde , gezilecek şehir.
  • sonbahar tipi havalarda, hafif ıslandığında, bayramlarda seyranlarda muazzam gözüken şehir, şehrimiz.
  • temmuz sonunda ispanya’dan gelecek misafirlerimi götüreceğim mekanlar ve özellikle restoran (kebap, geleneksel türk yemekleri) önerileri olan varsa yeşillendirirse çook mutlu olurum.
  • iflah olmaz gunahlarin sehri. dunya uzerinde ne bulabilirseniz burada da bulabilirsiniz. ama artik gebze den silivriye kadar neredeyse hic bos arazi kalmadı. her yer bina her yer kalabalik yasanacak yer degil vesselam. 560 bin barzonun da yerlestigini ayrica hatirlatmak lazim
14 entry daha