şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
11203 entry daha
  • yedi tepeli şehrim. hep sana hayrandım. sen bu toprakların en yürekli yazarlarına, şairlerine, vatan kahramanlarına ev oldun, iş oldun, aş oldun, aşk oldun. birgün istanbula atanmayı başarabilirsem bu entryi editleyeceğim.

edit:ne zaman buraya entry girsem veya istanbulla ilgili birşey yazsam aynı mesajla karşılaşıyorum. tamam düşündüğüm gibi bir şehir değil kabul ediyorum. şu yaşıma kadar çok hata yaptım, çok şehir gezdim inanın sayısını hatırlamıyorum. hepsinden de pişman oldum ama herseferinde iyi ki de gitmişim o hataları yapmışım dedim. bu hayatta yaptığım her hatanın ve daha sonrasında aldığım her kararın bana bir şeyler katacağına ve öğreteceğine inanıyorum.
  • aşkım her gün kollarındayım
  • bu aralar bana hep tevfik fikret'in * şiirini hatırlatan şehir.
  • 50'lik amcaları azalmakta olan şehir. ben kıbrısta savaştım diye atıp tutan akşamcı amcalar artık pek gözükmüyor. yok zaten her yer jordan giyen z kuşağı, mesela kadıköy'de sahilde demlenen delikanlılar hep sürüldü. hovardalığa pek bulaşmayan tipler sağda solda biraz kaldı, muhtemelen siz "istanbullulara" telefonu 212 olmadan araşanlar bir güzel sövüyordur ki milenyaller yanında geçemeyiz.
16 entry daha

hesabın var mı? giriş yap