şükela:  tümü | bugün
 • bu seneki bahar şenliklerine ajda pekkan, yeni türlü, sıla, gripin gelecekmiş.
  http://www.facebook.com/…67643363904&type=1&theater

  "yeni türkü kim yhaa demet akalın murat boz nerdheee" diye ağlayan nesil okulu işgal etmiş.

  (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
 • facebooktaki itiraf sayfalarını görünce 'yazık lan' dediğim üniversite olmuştur. eskiden üniversite mezunları ayırt edilebilirdi, bu tip özel üniversite mi kolej mi ne olduğu belli olmayan binalar var olduğundan beri kalite çok düşmüş.
 • 11 mayıs 2013 tarihinde yetenek sınavı yapmış, hala daha sonuçları açıklanamayan üniversite.
 • 11 mayıs 2013 tarihli yetenek sınavı sonuçlarının nihayet açıklandığı üniversite.
 • 2012 senesinin 1. dönem finallerinde herkesin eline vermiş üniversitedir, öncesinde haber vermeden sistem değişikliğine finallerden 2 gün sonra giderek çan sistemini kaldırmış ve bağıl sistemi getirmiştir geçme notu 70 olup üniversitenin yarısının kalmasına sebep olmuştur, ayrıca yaz okulunu ücretsiz yaptık diyerek gönül alma politikasıyla öğrencilerin bir nevi affına sığınmaya çalışmış üniversitedir.

  (bkz: istanbul aydın üniversitesi not sistemi skandalı)
 • "girişte alkol kontrolü yapılacaktır" mesajı bugün bana da gelen üniversite. ama adamlar başbakancı dinci diye yaftalamaktan çok oturup biraz düşünmek lazım. öncelikle bu yasak dün yoktu. girişte alkollü olmuş ya da olmamış kimseye müdahale etmediler. hatta okulun giriş kapısının yanında araba bagajında viskiler biralar vodkalar satıyordu millet okul sınırları dışında olduğu için güvenlik müdahale edemezdi etmedi de. dün gece bahar şenliklerinde iki alkollü öğrenci ajda pekkan konseri sonrası birbirini bıçakladı. metrobüs yolu tarafında alkollü iki grup birbirine girerek kavga etti.

  sen alkolü götünle içiyorsan biraz kafa bulunca millete bıçak çekiyorsan, burnunu kırıyorsan, eğlenen kızları taciz ediyorsan siktir git zaten girme üniversiteye adam gibi içene laf eden yok zaten. dün bizde paşa paşa biramızı içtik konsere girdik izledik çıktık gittik. dün alkol yasağı yokken bu okul türbe değildi de bugün mü türbe oldu? bir çok yanlış uygulamasına ben de katılıyorum fakat çocuğunu gece 12'ye kadar eğlenmeye gönderen anne babanın yerine kendinizi koyun çocuğu alkollü bir öğrenci tarafından bıçaklanınca kimi sorumlu tutacak? tabi okulu. okul bunu önleyemez mi? okul sınırları ve çevresi dışında olduğu müddetçe müdahale edemez ne yazık ki.

  her şeyi geçtik yök kararına göre zaten bahar şenliği olsun olmasın okula alkollü ya da madde kullanmış bir öğrenci alınmıyor. sırf okula bu yüzden "aha bak bana beyle beyle yazdılar!!!111birbir" yazmaktansa biraz oturup dün yaşanan vahim olayları düşünmek lazım...
 • kısa sürede odtü-boğaziçi ve kadir hastan oluşan türkiyenin en üyü üçlüsüne yaklaşan vasat üniversite. bu hızla ilerlerlerse boğaziçi yerine onların adı yazılır seneye bu üçlüye.
 • her ne kadar vize final haftalarında florya ve beşyoldaki trafiğin sebebi olsa da kalitesini artık belli etmiş bir üniversitedir. (bkz: bok atmaya be)
 • reklama ve iletişime o kadar para harcayıp yine bir çuval inciri bok etmiş üniversitedir.

  sen her hafta bir milletvekili, bir bakan çağır, etliye sütlüye hiç bulaşma, "akademi"yi rektörle değil de mütevelli heyeti ile yönetip sermaye bekçisi şirket gibi davran, sonra öğrenciler masum bir pankart açtı diye aşırı tepki gösteren birine gereksiz şiddet uygulayıp rezil ol. lan bari pankart açan öğrenciye tepki gösterseydiniz de millet harcadığınız o kadar paraya karşılık ne mal olduğunuzu anlasaydı. şimdi herkes zannediyor ki bunlar hükümet karşıtı. he canım he.
 • iletişim fakültesi bölümlerini yazacağım. yazmalı mıyım?
hesabın var mı? giriş yap