• ön edit: ilgili video

başlığın aslı "aşırı itici istanbul ayvansaray üniversitesi reklamı" olacaktı ama karakter sınırına takıldık.

demin radyoda duyduğum itici reklamdır kendileri, tuhaf bir ses tonuyla birisi rap şarkı gibi bir şey söylüyor ve nakarat olarak "ayvansaray üniversitesi" kısmını 58364736 kere tekrarlıyor. hayatım boyunca radyoda duyduğum en uzun 5 reklamdan biri rahat bu olabilir. en azından uzun olmasa bile reklamı duyduğum anda zaman bükülmesine uğruyorum ve zaman bana göre çok yavaş geçiyor, uzun hissetmemin nedeni bu da olabilir. *

edit: ses kaydını bulamadığım için haliyle atamıyorum, gerçi dinlemeyin de..
  • insanı eğitimden soğutan reklamdır. radyoda ilk duyduğumda aklıma hemen "reklamın iyisi kötüsü olmaz" mottosunu getirmiştir ayrıca.
  • "ı one saray" şeklinde telaffuz edilir.
  • metrobüs duraklarından üniversitesi yapmak
  • dünyanın en kötü reklam jingle'larından birine sahip reklamdır.
  • radyoda jingle'ı duyduğumda trakya bölgesinde açılan hayvanlara yönelik bir üniversite diye algıladım.

-nerede okuyorsun?
    - ayvansaray be ya
  • bugun su asagidaki gibi bir reklamina denk geldigim universite

iste o reklam

turkiye iste boyle ucuz universitelerle doldu.
  • prefabrik kütüphaneye sahip üniversitenin reklamı.

şu videoya harcanan emeği ve parayı kütüphaneye ayırsalarmış keşke. bir üniversitenin kalitesi kütüphanesinden belli olur diyeceğim de kalite bu topraklardan gideli uzun zaman oldu.
  • izlerken tiktok videosu sandım meğer gerçekmiş. üniversite reklam işi mi bu boyutlara düştü yoksa üniversiteler mi ayağa düştü belli değil.
hesabın var mı? giriş yap