şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • kaynak

günden güne tedirgin eden ciddi durum. önümüzdeki süreçte yağış gelmezse istanbul'u zor günlerin beklediğine delalettir.

edit : sadece istanbul'da değil diğer büyük şehirler ve illerimizde barajların doluluk oranı son 10 yılın en düşük seviyesine inmiş vaziyette.
  • kanalistanbul yapılınca o kanaldan sular gelecektir.

artık tuzlu muzlu idare edeceğiz.*
  • cehape dönemi geldiği için allah yağmur yağdırmıyor der şimdi bazı akit hocalar.
  • ankara'da da tam olarak yüzde 20 sınırına dayanmış durumda, günü gününe takip ediyorum. bittik biz, mahvolduk.
  • büyükşehir belediyesinin ve üst mecraların konuyu böylece bırakması beni rahatsız ediyor.

edit: ibb öylece bırakmamış plan hazırlıyoruz demiş.

edit 1: ayrıca tasarruf için aparat dağıtımı yapıyormuş ibb. bakalım bir şeyler yapıyor gibiler.

edit 2: istanbul belediyesi ve üst mecralar iki partiyi de kapsıyor arkadaşlar bölücü gözleriniz açılsın. tek tarafı kötülemeye yeşillendirmeyin mesaj kutumu.
  • cehape döneminde gerçekleşmiştir diyip mutlu olan kişileri bize gösterecektir.

edit: göstermiştir.
  • ilerde ülke olarak sıkıntı çekeceğiz herkes elini taşın altına koyması gerektiğini düşünüyorum. hükümetin doğa düşmanı iki yüzlü çıkarcı politikalarına herkesin dikkat edip gerektiği yerde tepki göstermesi gerekir. son olarak arabasını her gün yıkayan amsalaklar her gün yıkamaktan vazgeçsinler.
  • kötü günler geçti, şimdi sıra daha kötü günlerde temalı paylaşım.

yağmur yok, kar yok, bu mevsimde bahara göz kırpan bir hava. bu sonuç şaşırtmadı açıkçası.
  • covid-19 olayından çok daha önemsediğim şey. bu bizi koronadan 10 kat daha zorlayacak şey.
  • düşer efendim. daha da düşer. yağmurun yağmaması değil suya para vermese evinin damlatan çeşmesini, akıtan sifonunu yaptırmayacak öküzler var. yazıktır aynı havayı soluyoruz.