• --- spoiler ---

mide bulandiran bir kulup. eger bu sene sampiyon olurlarsa kendilerine ekonomik ve politik destek iyice artacak. kendileri sampiyon olacagina fb olsun.
    not: gs

--- spoiler ---

--- spoiler ---

ben bir beşiktaşlı olarak bunlar şampiyon olacağına gs veya fb olsun diyorum.

--- spoiler ---

sonra başakşehir'in fb, gs ve bjk'yi kardeş yapması deyince kızıyorsunuz. hegemonyanız yıkılacak diye ne korktunuz be!..
  • bir beşiktaş'lı olarak arttırıyor ve diyorum ki bu takım şampiyon olacağına bursaspor olsun.
  • dunyanin en antipatik takimi. sadece emre belozoglu bile yetiyor antipatik olmalari icin. gs ye bayildigimi soyleyemem hatta fatih terim i de sevmem ancak besiktasim sampiyon olamayacaksa bu basaksehir olacagina galatasaray in sampiyonlugunu tercih ederim. en azindan taraftari var.
  • az önce zorla gol attırılan takım. top çıkıyor fauller ofsaytlar havada uçuşuyor ama bir tane düdük yok ortada. hayır akhisarın yenilmesi benim işime gelir o ayrı da bu kadarı da fazla. siyaset bu kadar futbola bulaşmamalıydı.
  • her anlamda akp takımı. böyle olunca akp gibi kazanmasını da normal karşılamak lazım. ha bu takıma ne gerek var derseniz; yeni türkiye'nin akp eliyle yaratılmış yeni bir şampiyonu olması gerekiyor.

ayrıca bundan bir de spor toto 1. lig'te var. bugün istanbulspor-çaykur rize maçı oynanıyor ve bilin bakalım 'istanbul yeni havaalanı' reklamı hangi takımın sırtında vardı? tabii ki memleketi mutlaka şampiyon olması gereken sayın cumhurbaşkanımızın takımının. böyle bir dönem bırak ülkede, dünyada zor görülür.
  • 7 maçı kalan kulüp. yazalım 21 puan geçelim, boşuna yorulmasın insanlar. gerek yok.
  • arada burada ''x takım olacağına başakşehir olsun'' diyen sünepe denyoları görüyorum. 1 nisan 2018 akhisarspor başakşehir maçıni izleyip, kasetini bir taraflarına soksunlar.

bakın oğlum romanya futbolu böyle takımların olması sebebiyle bitmiş durumda. dinamo bükreş artık yok ve şuan sadece steaua bükreş'in olduğu kukla bir lig durumunda.

sempatik takimmış. olmayan faulü ver, şov için kırmızı çıkar, çizgiyi geçen topa gol ver. iteleyin bakalım türk futbolunu bitirene kadar iteleyin.
  • herhalde bir iş adamına satılacak ki oradan da malum kişiler para kaldırsın, bundandır bütün kollanmaları diye düşünüyorum.

ligin en itici takımı, malum partinin takımı.
  • 3 büyükleri birbirine kardeş eden takım. bu takım şampiyon olana kadar fener olsun lan. evet o derece.
  • akpnin futbol versiyonu
hesabın var mı? giriş yap