şükela:  tümü | bugün
2030 entry daha
  • başakşehir oturduğum ve yaşadığım mekan olmasına rağmen sevemediğim, ısınamadığım ve hiç bir maçına gitmeyeceğim takım. kenan evren bir zamanlar 1.ligde ankara takımı olmalı deyip çeşitli katakullilerle ankaragücü nu 1.lige yamamıştı ama dikiş tutmadı. su akıp daima tabii yolunu buluyor. zorla yada sun'i olarak ilelebet hiçbirşeyi yaşatamıyorsun.
  • üç büyüklerin baş edemediği kendilerinin her yıl düzenli olarak vergi indirimi almasına rağmen devlet desteği var dediği, bileğinin hakkıyla maç kazanan bir takım.
    diğer takımlar bu kadar istikrarı nasıl yakalarız diye düşünmesi lazımken akbilspor diyip kafalarını kuma gömüyor.

    uyanın lan fenerbahçe galatasaray beşiktaş olarak sürekli saçma sapan transferlerle ve eşek yükü borçla ülkenin futbolunu batırdınız lan kaç tane futbolcuya komisyon almak için değmeyecek paralar ödediniz? çok mu fakirsiniz düzgün bir teknik direktör bulup devam edemiyorsunuz?

    tek bir sorum olacak başakşehirden neyiniz eksik neden şampiyon olamıyorsunuz? neden kendi sahanızda bu takımdan fark yiyorsunuz hakem bile başakşehirin gollerini ofsayt diye iptal ediyor buna rağmen neden?
  • öz belediye spor.
  • başakşehir in hala şampiyon olamadığını bilmeyenlerin savunduğu, devlet destekli takım. adamlara koskoca stad hediye edilmiş, ama devlet destekleri yokmuş. göksel gümüşdağ, kimin akrabası acaba? var sistemini türkiye ye getiren şirketin sahibi kim acaba?