şükela:  tümü | bugün
1142 entry daha
 • mide bulandıran kulüpmüş. türk futbolunda şikeden, teşvikten, ırkçılıktan, dopingden, hırsızlık ve yolsuzluklardan, daimi başarısızlıklardan mideniz bulanmasın, işini hakkıyla yapmaya çalışan bu kulüpten mideniz bulansın öyle mi? çok mantıklı.

  türk futbolunun geleceği köhne "büyük"lerde değil profesyonel, avrupai bir bakış açısıyla yönetilen başakşehir'de yatıyor. keşke sizin o çok böyyük kulüpleriniz biraz olsun onları örnek alsa.
 • fransız yosmalarının kendilerine beş tane yerleştirdiği için nefret kustukları futbol klübü. tamam her sene adamlar sizi çatur çutur sikiyor ama siz orospu ruhunuzla bunlara alışık olmanız lazım (daha fazlasını da yemişliğiniz var). bu takım sizin paranızı harcamıyor sizin takımlarınızın alacağı oyuncuyu zorla katakulliyle transfer etmiyor. napıyor elindeki kısıtlı imkanları çok iyi kullanıp çok iyi bir yapılanmayla her sene üzerine koyarak ilerleyip mücadele ediyor. gsnin 2,3 m ödediği chedjouyu 800 bine kadrosuna katabiliyor, fener rvpye 5-6 m gömerken adebayoru 1 milyona oynatabiliyor. senelerdir aynı teknik adamla çalışıp sürekli daha iyi futbol oynuyorlar.

  ya siz napıyorsunuz da nefret kusuyorsunuz siktiiğimin davarları. ostersunsa vardara elenen başakşehir miydi. adamlar sevillayı bile son ana kadar zorladı sizin gibi sikik takımlara elenmedi. gs gibi vergi hırsızlığı yapmıyor yalan dolan alavere dalavere yapmıyor. çıkıyor futbolunu oynuyor az biraz taraftar desteği bile yokken ligin ilk yarısını lider bitiriyor, helal olsun.

  siz de daha istifa etmeyi bile beceremeyen aykutla , gide gele gide gele yalama olan terimle arkasından bakar nefret kusarsınız.
 • yukarıda övgüler düzen sahte beşiktaşlı trolün, aslında aktrol olduğunu ortaya çıkarmıştır.

  bu sene de şampiyon olamayacak, taraftar sayısı ve tribün geliri açısından yerlerde süründüğü halde transfere milyon eurolar harcayabilen ama buna rağmen aktrollere göre şaibeli değil profesyonel olan itici takım.

  zaten yakında ödenekler kesilince tarihin çöplüğünü boylar.
 • 27.12.2017 tarihinde giresunsporun boru döşemiş olduğu takımdır. buyrun bu da uygulamalı anlatımı
 • onu bunu bırakın,

  adamların 11'inde;

  volkan babacan - fenerden kovulmuş, 2. lig görmüş ve patatese bağlamış,
  júnior caiçara - schalke'den siktiri yemiş,
  joseph attamah - ads'den alınmış, yedek önlibero.
  alexandru epureanu - moldovadan topçu mu çıkmış??
  gaël clichy - hadi bu adam iyi diyelim!!
  emre belözoglu - fener'den kovulmuş,
  mahmut tekdemir - yıllardır ibb'de oynamış, şuan serbest kalsa 4 büyük yüzüne bakmaz,
  edin visca - bosna'da köy takımından gelmiş, yıllardır dikkat çekmemiş
  márcio mossoró - sokakta görsen topçu demezsin,
  eljero elia - hani son senesi hariç tam bir patatoo,
  emmanuel adebayor - zirveden balıklama düşen, tutunacak dal arayan,

  hatta yedeklerinde de oradan buradan kovulan, tutunamayan adamlar var, hala hükümet felan filan. geçen sene adebayor'suz, clichy'siz bile nasıl top oynuyorlardı. adamların 3 büyüklere karşı içerde-dışarda sürekli üstünlük kuran oyunları var. bu kadar iş yapamamış adamdan böyle bir oyun çıkarmak muazzam !!!!
 • başakşehir.. eski ibbspor..

  ibbspor'un sponsorları ispark, isfalt, igdaş, iston, iett, iski, ihe, istaç filandı.

  kuruluşu, varoluşu ofsayt, kendisi jüpiter'den bile bakınca net ofsayt.

  bizim gezegenin top medyası hâlâ attığı gol 43 cm. ofsayt mı değil mi onu tartışıyor.
  allah’ın dağına ispark koyucan, ben arabamı koyucam, benden para alıp adebayor'u alacaksın, benim paramla bana gol atacaksın.

  sonra pankart astırıp 'koyduk' diyeceksin.

  bi de benden cilve bekleyeceksin.
  seni sevmemi isteyeceksin.

  bilgin gökberk 5 mayıs 2017 köşe yazısından alıntıdır.
 • adebayor başakşehir'e gelmeden önce neredeyse kulüpsüzdü, gidecek takım arıyordu. onu istese her süper lig takımı getirebilirdi, başakşehir aldı. bilgin'in arabasından gelen para bu işte çok mühim değil yani.

  öte yandan "benim paramla bana gol atacaksın" ne? başakşehir türk takımı değil mi?
  ayrıca sen istanbul'da yaşamıyor musun? o zaman bu şehrin takımına tabi ki katkın olacak.

  bilgin gökberk efendi önce üç "büyük"lere getirilen vergi aflarından bahsetsin, şikeyi, teşviği konuşsun, ondan sonra başakşehir'e gelir sıra.

  hariçten gazel okumaya gerek yok, popülizme de hiç lüzum yok.
 • takim ayni kalsin, hocasi ve baskani degissin ikinci yarida kumeye oynar derim ve noktayi koyarim zaten gerekeni herkes anlar.
 • ligin ilk yarisi kirmizi kart gösterilmeyen tek takim. iste bunlar hep tesadüf..
 • tesadüf değil, centilmenlik ve profesyonellik.

  hakemler göreve mi çağrılıyor acaba; biz beceremedik, siz durdurun bunları diye. göksel başkan boşuna video hakem uygulaması için bastırmıyor.
683 entry daha