şükela:  tümü | bugün
 • bir bilgisayar firmasi. sony vaio pcg u1 getirmeleriyle dikkatimi cektiler, adresleri http://www.ibm-tr.com/
 • http://www.ibm-tr.com/ adresindeki web sayfaları tam anlamıyla berbat olan "bilişim merkezi".
 • notebook konusunda teknik servisi berbat olan, sadece acma kapama icin 70 euro isteyen guvenilirlikten uzak firma.
 • genellikle sony notebookları satan, fiyatları ortalama olan bilgisayarcı. web sitesinin en son linki:

  http://www.istanbulbilisim.com.tr/

  (bkz: morfare)
 • kendilerini büyük bir sony yetkili satıcısı gibi sunmaya çalışan ama en azından benim öyle olduklarından şüphe duyduğum kuruluş.

  şöyle anlatayım, playstation 3 icin 1200 fiyat vermisler, iyi gözüküyordu, bir heves almayı dusunen arkadasla aradık, isin aslını ögrenince aletin ntsc modeli olduğunu anladık. (ntsc japonya'da kullanılan format, bizde pal geciyor. ntsc alırsanız turkiye'de satılan orjinal ps2 oyunlarını ps3'unuzde oynayamazsınız.) web sitelerinde belirtmişler, önce inanmamıştık, çünkü "sony türkiye" pal dışında ürünlere garanti vermiyor.

  öyle ise şöyle bir durum ortaya çıkıyor, bizimkiler, istanbul bilişim yurt dışından büyük miktarda ntsc playstation alıp türkiye'de satıyor. haa, bu kötü birşey değil tabi ama 1,200 ntsc modeli icin yüksek fiyat. 1000'e düştüğü söyleniyor, yazıcıoğlunda, vs'de.

  garantisi için konuştuğumuzda da, sony'nin garanti vermediğini, kendilerinin sorumlu olduğunu söylediler. iyi birşey mi, kötü birşey mi bilmiyorum ama ben bir oyun konsoluna bin dolara vereceksem garantisinin ana şirketi tarafından sağlanmasını tercih ederim. (bkz: sony türkiye) kendi çapında büyük, toplamda küçük bir alıcısı tarafından değil.
 • elektronik eşyada (bilhassa lcd ve plazma tv) fiyatlarıyla herkesi cezbeden, ancak ürünlere yetkili distribütör garantisi değil sadece istanbul bilişim garantisi verilmesi nedeniyle soru işareti yaratan şirket. doğubank ile yetkili satıcı arasında orta bir seçenek gibi görünüyor.
 • buradan 1400 euroya aldıgım a serisi "ingilizce klavyeli" laptop anakartını tamir etmek için 1000 euro istediler halen şoktayım...
  yedigimiz kazık birdi şimdi iki olucak sanırım
 • türlü forumlarda bıkmadan, usanmadan fake hesaplar alıp, bu hesaplar ile bilişimden tamamen alakasız konularda entry kasarak mesaj sayısını arttıran ve sürekli "istanbul bilişim'den bravia aldım japonya'da satılandan bile güzel", "istanbul bilişimden xxx bey sağolsun çok yardımcı oldu", "herkese tavsiye ederim" tarzı entryler okumamıza neden olan çalışanlara sahip kendi çapında distribütör.

  çok zorda kalmadığınız sürece tavsiye edilmez.
 • internet siteleri tamamen bir kandırmacadan ibarettir. eger bu sitede gördüğünüz ürünlerin fiyatları diğer sitelerdeki ürünlere göre cok düşükse anlayın ki bu ürünü bu firma ya hiç getirtmemiştir yada stoklarında yoktur. indirimleri göz boyamak ve sizi mağazaya çekmek için yaparlar. ben artık güvenmiyorum ne yazıkki.
 • apple marka ürünlerini güney amerika ülkelerinden getiren şirket.