• isimlendirmede kusur etiysek affola, teoride ufak ölçekli bir gavur memleketi kadar işi gücü olan, olması gereken meşgul meclistir. başkanını baypas ederek karar alma yetkisine sahiptir. lakin bunlara ek olarak tez vakitte muhteviyatını ve müfredatını değiştirse iyi edecektir. işiniz gücünüz yok mu kardeşim? diye soralım, akıllarını biraz daha başlarına davet edelim, zorla çiçek diktirelim ağaç ettirelim** ki derip annemize verelim.
    imza: park ve bahçeler müdürü
  • 301 sandalyeli meclistir.

akp: 176

chp: 111

dsp: 7

sp: 4

mhp: 2

sandalye ile temsil edilir.
  • istanbul'u mahvedenlerin, ranta kurban edenlerin başında gelen oluşumdur. istanbul şehri ve istanbullu için çalışmaz. aksine güzelim şehri, tarihini siyasete kurban eder, kötülüğe bile bile imza atar.

dileğim; böyle imzaları gevrek gevrek atanların hiçbiri gün yüzü görmesin, o çok inandıkları ahirette kıvransınlar.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…ine_bile_sinmedi.html
  • bu rantçı çakalların önümüzdeki dönemde nasıl davranacağı çok önemli. başkanı düşürme yetkileri bile var. topbaş'ı da bunlar bitirmişti.

eskişehir'de belediye meclisine giren çomarların büyükerşen'i nasıl rahatsız ettiğini, her şeyi engelleme çalıştıklarını okumuştum. istanbul'da işler daha zor.
  • akp sırasının nasıl bir çomar ve obez (pontus tevfik) tayfadan oluştuğu ibretlik meclis.
  • akp belediye meclis üyesi amine cansu kaba partisinden istifa ettiğini duyurmuş.
    "19 yaşında, vatanım ve milletim için büyük ideallerle adım attığım partimden ayrılma sebeplerim; adaletten uzaklaşma, zaman içinde insanların itibarsızlaştırılması, makam ve mevki sahiplerinin liyakatsizliği ve başta gençlik olmak üzere umudun yok edilmesine kadar giden bu yolda vicdanları yaralayan ve 'bu kadarı da olmaz' dediğimiz yanlışlardır."
    twitter
  • son durum;

akp 175 üye
    chp 119 üye
    iyi 12 üye
    mhp 4 üye
    bağımsız 1 üye

çoğunluk için 156 üye gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap