şükela:  tümü | bugün
 • bilet fiyatı 77 lira olarak görünüyor kayda değer hiç bir sanatçı yok e bi de içeride içeceklere para vericez tam tokat organizasyon
 • en ucuz kokteyl (bildiğin mojito) 25-30 tl arasında olacağı için tek günlük girişte kişi başı 130-140 tl lik bir bütçeyi gözden çıkarmanız gerekir.

  hesaplamaya temel olan giderler;

  - bilet 55 tl
  - kokteyl 2 adet 30 tl x 2 : 60 tl
  - atıştırmalık yiyecek : 20 tl
  - arabanız varsa yakıt masrafınız vs'leri de ekleyin işte. az matematik yahu.

  ben olsam bu paraya mustafa keser dinlemeye giderim. net.
 • elimde bir adet satılık bilet olan festival, son anda program değişti. ilgilenenler yeşillendirsin.
 • oldukça kötü bir festivaldi. dün küçükçiftlik park'takine gittik. hem giriş ücretli, hem içerideki kokteyller. çok saçma. tadımlık koyun bari, o da yok. ya da madem ücretli olacak içkiler de, bari bir bilete ilk içkiyi bedava tanımlayın. görgüsüzler.

  biz davetli girişi yaptık, giriş ücreti ödemedik yani. öbür türlü hayatta gitmezdim. ruhsuz, sönük, gereksiz bir festivaldi. festival bile değildi. koca koca alanlarda sönük sönük standlar. olmamış. valla kahve festivali de aynı mekandaydı. ve çok daha keyifliydi. onu daha çok sevmiştik biz.
 • 2018'deki 2.sine katılsak mı diye düşünmüştük fakat bilet fiyatı neyi kapsıyor? konseri mi, kokteyl tadımını mı workshopunu mu diye düşünmüş ve anlam verememiştik. sözlükçüler sağolsun yazmışlar. anlamsız bir organizasyon gibi şu haliyle.
 • 12 mayıs cumartesi günü için elimde bir adet satılık bilet bulunmaktadır. ilgilenenler iletişime geçebilir.
 • 12-13 mayıs'ta istanbul'da life park'ta gerçekleşecek olan kokteyl festivalidir.

  çoğunlukla istanbul'daki ünlü ve underground kokteyl barlarının favori içkilerini deneyebileceğiniz, kokteyl meraklısıysan da workshoplara katılabileceğin çok keyifli, yazı hatırlatan bir etkinlik.

  sanatçılar da gayet güzel. 90'ların pop müziğine götürecek olan mirkelam, rock'n roll sevenler için sahte rakı, biraz daha pyschdelic şeyler sevenler için baba zula gibi isimlerin yanı sıra metin arolat, yasemin mori, allen hulsey, islandman, manuş-u alá, ahmet halıcı, göksel duran da sahne alacak.

  bahar festivali sevenler için birebir.

  edit: imla