• 0 212 967 13 15 ve 967 ile başlayan benzeri numaralardan arayan, çekiliş sonucu samsung telefon kazandığımı iddia eden, sahtekar, sözde şirket. kendilerine bu ismi vermişler, benzeri bir isimle devlet kurumu var, o sanılsın , karıştırılsın diye özellikle seçilmiş olabilir bu isim.

arıyorlar, diksiyonu gayet düzgün biri tarafından sıcak bir ses ile telefon kazandığınız söyleniyor. ancak kargoyu alırken,tek sefere mahsus 98 lira bilmem ne vergisi ödememiz gerektiğini söylüyorlar. açık adres ve kimlik bilgilerini istiyorlar. gönderecekleri telefonun 1600 lira değerinde olduğunu ve kvk garantisi olduğunu söylüyor. ayrıca telefonun yanında eşantiyon olarak bir takım şifalı bitkilerin suyundan yapılan bir sağlık seti yollayacaklarını söylüyor ( muhtemelen garip bir şişede cinsel gücü arttırdığı söylenen su çıkacak kutudan)

web siteniz var mı diyorum, yapım aşamasında diyor. adresin neresi diyorum, beylikdüzü marmara park'ın orası diyor, açık adres yok, web sitesi yok, arayanın adı soyadı muhtemelen sahte.

bu devirde hala buna inanan, kanan vardır elbet. anne- baba, amca, teyze tayfası çok inanıyor bunlara. sözlüğe baktım, bu isimde bir başlık bulamadım, açayım, faydam olsun dedim.

dalga geçmek için numarayı sakın aramayın. az sonra müşteri temsilcimiz tarafından aranacaksınız diyor ve kapanıyor. sonra numaranıza bir dadanıyorlar ki sormayın gitsin. şu an beni her gün bir iki defa arıyorlar. her seferinde uzattıkça uzatıp, karşımdakini deli edip , suratına kapatıyorum. çirkinleşiyorlar da bir yerden sonra.

aynı tezgahın lokman hekim sağlık ürünleri adı altında olanı da var, onda da dümen aynı.
hesabın var mı? giriş yap