şükela:  tümü | bugün soru sor
  • reklam güzel ama site rezalet. sitenizi keşke bana yaptırsaydınız.. ne nerde belli değil yav.
  • her ne kadar extreme sporcu olsam da bu tip derneklerin çoğalması gözümü yaşartıyor. arkadaşlara yollarında başarılar dilerim. ayağınıza taş değmesin.
  • istanbul'da yaşayıp doğaya kaçmayı arzulayan beyaz yakalı istanbullu'lar için bulunmaz nimetler sunan kulüptür. yaklaşık iki aydır etkinliklerini takip etmekteyim ve her etkinlikte kulübe karşı bir aidiyet hissetmeye daha yaklaştım. en son ailemi de işin içine katarak haftasonu kaz dağları kampına katıldım. rehberimiz mehmet çiçek hocamız sayesinde grup olarak hep birlikte zirveyi gördük.
    umarım bu güzellik hiç bozulmaz.
  • gökdelenleri ve beton insaat doğasını geziyorlar herhalde diye düşündüm ilk basta. istanbuldan kacmak icin bahane arayanlar katilabilir.
  • bu entrye de reklam denilebilir pekala ancak iyi bir amaç uğruna kurulmuş bir dernektir...
    sadece trekking yapalım, dağa çıkalım, tiyatro izleyelim değil amaç doğayı temizleyelim, doğa aşkı aşılayalım, orman kuralım, sosyal sorumluluk projeleri geliştirelim.

kısacası doğayı sömürmek yerine yararlanırken katkıda bulunalım amacıyla kurulmuştur... herkesin her alanda desteğini bekleriz. site konusunda da acımasız ekşi hiçbirşeyi beğenmeyen timdense birşeylere destek olan timle tanışmak isterdik öncelikle...

bu arada web sitesi de çok güzeldir artık adresinden ulaşabilirsiniz