şükela:  tümü | bugün
  • nişantaşı'nda sinema üzerine çeşitli eğitimler veren ve atölye çaışmaları düzenleyen bir akademi.
    nişantaşı'nda olmasına rağmen fiyatları makul görünüyor.
    özellikle sinefil bir psikologun yürüttüğü filmlerle psikoloji atölye çalışması oldukça ilgi çekici.
    bu da web sitesi: http://www.istanbulfilmakademi.com/
  • kısa iyidir ile birlikte kısa film senaryo yarışması düzenleyen film akademisi.

detaylar
    (bkz: #42227412)
  • 2014 güz dönemi senaryo atölyesini gülengül altıntaş vermekte olup ücreti 2400 tl'dir, 3 taksitte ödenebilir ve ancak kredi kartıyla ödeme kabul edilmemektedir. atölye kontenjanı da 15 kişi olup, son başvuru tarihi 19 eylül'dür. edindiğim bilgiler bu şekilde. ücreti ve ödeme şekli biraz aştı benim bütçemi ama ilgilenenlerin dikkatine.
  • yeni keşfettim ben bu ifa'yı. senaryo okulu, yönetmenlik okulu, görüntü yönetmenliği, yapımcılık gibi eğitimleri falan var. memlekette de bu alandaki tek bir yıllık okul. sürekli bi film çekip paylaşıyorlar. bu kadar yoğun programları olmazsa bir girip görmek isterdim ama vakit, zaman. yalnız şu görüntü yönetmenliği derslerine gireceğim kesin karar verdim.
  • iran'da sinema televizyon bölümünü bitirmek için dört uzun metraj çekmek gerekiyor. türkiye de bir tane bile çekmeden mezun oluyorsun. istanbul film akademi'de 20 kısa film çekip mezun oluyorsun. üstelik hem özel üniversitelerin hemde yurt dışındaki film okulların 10 da biri fiyatına.

tanım: sinema, televizyonculuk okulu
  • spam yapan bir kurulus. e-posta listesinin adi "diğer hesaptan dogrulanmıs acılanlar" olan bir yerden fazla bir sey beklememek gerek tabii.
  • youtube'daki "olmaz öyle saçma şey" ve "tan saati" serilerine bayıldığım oluşum. özellikle, olmaz öyle saçma şey'i durup durup izliyorum. samimi ve ciddi anlamda bilgilenebileceğimiz bir seri yapmışlar. umarım daha çok tanınırlar.
  • aynı adlı youtube kanalı da oldukça faydalı kurumdur:
    https://www.youtube.com/…l/uczmqyw-4nh_akcoggkn4dka
  • bünyesindeki eğitmenlerinden yeterince istifade edilirse sinema ve film çekme konusunda oldukça donanımlı bir bireye sahip olunabilecek akademidir.
  • youtube kanalını az once keşfettiğim akademidir. baya keyifliydi. ders çalismak zorundayken hele sanki dunyanin en eglenceli seyini izliyormussunuz gibi oluyor.