şükela:  tümü | bugün
 • istanbul için değişimin bir parçası olabileceğiniz gönüllü platformu.

  http://istanbulgonulluleri.org/ üzerinden kayıt olabilir,
  0 212 708 50 33 numaralı telefondan iletişime geçebilir,
  sosyal medya hesapları üzerinden takipte kalabilirsiniz.

  facebook
  twitter
  ınstagram
  youtube
 • ekrem imamoğlu'nun sözlükte yazar olduğunu öğrendiğimiz güzel bir gelişme.

  buyrun
 • memleket işi gönül işi, gönül belediyeciliği, gönülden yaparsan gönüller kazanırsın... ak parti şeçim çalışmalarında gümbür gümbür gönül yolundan giderken bu ne biçim iş lan?

  imamoğlu “bu platformu adam edip seçimden 3 hafta önce ak parti’ye satar, en azından az para yaparım” diye mi düşündü acaba? benim aklıma başka şey gelmiyor zira...
 • ekrem imamoglu istanbul gonullüleri olarak çalışmaktalar, ilçe bazında yapılanmaktalar. bu secimde tüm okullarda bir okul temsilcisi bulundurarak sonuçları kayıt altına almayı hedefliyorlar. sizler de destek olabilirsiniz.
  siteleri: [http://istanbulgonulluleri.org/ http://istanbulgonulluleri.org/]
  "31 mart 2019 yerel seçimlerinde istanbul büyükşehir belediye başkan adayı ekrem imamoğlu’nun kampanya çalışmalarında görev alıyoruz. gelin siz de, istanbul’da yeni bir başlangıç için sandık sorumlusu, okul bilişim sorumlusu, çağrı merkezi görevlisi, saha çalışmaları ve sosyal medya desteği gibi konularda bizimle el ele verin. birlikte geleceği değiştirelim."
 • sosyal medyadan, internet sitelerinde ya da telefondan ulaşılamayan grup.

  adam lazımsa ben buradayım, belki duyan vardır. ilgili arkadaşların yeşillendirmesine...
 • faaliyet alanı seçimle sınırlı kalmaması gereken bir oluşum. ankara ve istanbul'da görünen o ki belediye başkanları zor şartlar altında çalışacaklar belediyelerin içinde bulunduğu borç yükü ise zaten herkes tarafından biliniyor. bu nedenle şehirlerde oluşturulacak gönüllü organizasyonları ile belediyelerin desteğe ihtiyacı olduğu alanlarda gönüllü insanların yardım etmesi sağlanıp yaşadıkları şehirlerin güzelleşmelerine katkı vermesi sağlanabilir. bu bir alanın temizlenmesi bir yerlerin düzenlenmesi, tanıtımı vs vs. kısaca belediyenin insan gücüne ihtiyacı olduğu her alanda bu gönüllüler destek olabilirler.
 • 5 mayıs pazar 13.00’de avrasya gösteri merkezi’de ekrem imamoğlu ile "yeni bir başlangıç buluşması" gerçekleştiriyorlar.
  twitter
  istanbul gönüllüleri twitter sayfası:
  twitter
 • üye olduğum ama kimsenin irtibat geçmediği oluşum. gidip kapılarında yatacağım. ulan seçimi kazandıktan sonra bu meclis üyeleri yüzünden çöp toplamaya bile gönüllüyüm.
 • 23 haziranda bolca desteğe ihtiyacı olacağını düşündüğüm oluşum. hala demokrasiye azıcık da olsa inancı kalmış olan istanbullu arkadaşların yanlarında yer almalarını dilerim. her şey çok güzel olsun.
 • şu an sayfası yoğunluktan kilitlenmiş durumda ancak şu adresten kayıt yapılabiliyor: https://docs.google.com/…jdjeaacpqppjjxafw/viewform