şükela:  tümü | bugün
 • istanbul halk ekmek a.ş.(ihe) istanbul büyükşehir belediyesi'nce kurulmuş bir şirket. satışlar ihe logolu büfelerde yapılıyor, ayrıca bazı süpermatketlere de ürün veriyorlar. http://www.ihe.com.tr/bufeler.asp adresinden evinize en yakın büfeyi bulabilirsiniz.
  normal fırınlara göre biraz daha uygun olan ekmek fiyatları nedeniyle büfe önünde kuyruklar oluşabiliyor. http://www.med-voices.org/…/istanbul/halk-ekmek.jpg
 • akdeniz ekmeği gibi muhteşem bir tadı bana kazandırdığı için minettar olduğum şirket.
 • çok güzel üzümlü cevizli ekmek yapan kit. sorun soruşturun. pakette minik minik üzümlü ekmekler. bayatlamıyor da kolay kolay. leziz de.
 • şimdi nasıldır bilmiyorum ama biraz daha ucuza ekmek almak için çoğunluğu yaşlı, kadın ve çocuklardan oluşan çok sayıda insan sabah 5'de, 6'da sıraya giriyordu halk ekmek kuyruğuna.erkekler herhalde gururlarına yedirmiyor o sırada beklemeyi.şüphesiz ki hepsi fakirlikten girmiyor sıraya, cimrilikten giren de vardır mutlaka, ama yine de bu tabloyu görünce türkiyedeki ekonomik çelişki daha iyi anlaşılıyor.
 • 34 çeşit ekmek üreten belediye şirketi. fiyatlar için:
  http://www.ihe.com.tr/fiyat.asp

  normal ekmek
  kepekli ekmek
  tuzsuz ekmek
  keten tohumlu ekmek
  tost ekmeği
  light tost ekmeği
  light tost roll ekmeği
  hamburger ekmeği
  sandviç ekmeği
  çavdar ekmeği
  tam buğday ekmeği
  fındıklı ekmek
  cevizli ekmek
  kepekli light ekmeği
  mısır ekmeği
  ruşeymli ekmek
  patatesli ekmek
  soyalı ekmek
  ayçekirdekli ekmek
  organik ekmek
  zeytinli ekmek
  üzümlü ekmek
  galeta-grissini
  organik un
  akdeniz ekmeği
  akdeniz ekmeği
  galeta unu
  glutensiz ekmek
  glutensiz miks 500
  glutensiz miks 1000
  glutensiz kuru pasta
  glutensiz kurabiye
  yufka
  altın çörek
 • üretim tesislerini ziyarete gelen ilköğretim öğrencilerine "yağmur rahmettir" isimli, içeriği bilimsellikten uzak ve beyin yıkama odaklı resimli öykü kitaplarının verildiği konusu bugün gazete manşetlerinde yer alan ekmek fabrikası.
  broşürün başındaki yazıda kadir topbaş'ın da "yeni bir bilinç ve şuur oluşturmak için bu kitapta yaşananları okumak ve tatbik etmek ümidiyle" şeklinde itiraf ettiği gibi amaç küçücük çocukların taptaze beyinlerini böyle zırvalıklarla doldurarak ne menem birşey olduğunu bilmediğimiz yeni bir bilinç oluşturmak.
  konu ile ilgili ezgi başaran yazısı için link http://twshot.com/37mg
 • yakın zamanda altın ekmek ve akdeniz ekmek çeşitleri a101 marketlerinde satılmaya başladı. organik başta olmak üzere bazı ambalajlı ekmek çeşitlerini de uzun zamandır bazı migroslarda görüyorum. istanbul halk ekmek bir de bim marketleri ile anlaşırsa tüm istanbul'a ürünlerini sunmuş olur.
 • bir izmirli olarak, istanbul belediyesinin en çok kıskandığım olayıdır.
  altınçörek ile kahvaltı derdini kökten çözmesinin yanında her çeşit ekmek bulunabiliyor.
  daha iyi ayarlanmış şey de bu zincire bağlı satış noktalarının saysının arayanın bulabileceği çoklukta fakat esnafa kan ağlatmayacak azlıkta olmasıdır. umarım özelleştirilmez ve benzer oluşumlar tüm illerde yayılabilir.

  edit: tost ekmeği çok kötüymüş gerçekten, unonun yanından yamacından geçemez. çorbanın içine doğramalık ekmek olabilir ancak.
 • tam buğdaydan üretilen, piyasadaki en sağlıklı ekmek.
  çok daha yüksek fiyatlarla satılan rakipleriyle karşılaştırıldığında en büyük farkı normal bir ekmek gibi bir süre sonra bozulup küflenmesi.
hesabın var mı? giriş yap