şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
3532 entry daha
  • girişinde neden cami var anlaşılamayan beton yığını.
  • dün annemi bıraktığım havalimanı. evet girişinde cami ilk başta gereksiz göründü ama ihtiyaç duyanların işine yarayacaktır. sonra burda ve medyada aşırı şekilde uzunluğu yakınıldığı için bir hype oluştu sanırım, anneme sorduğumda “atatürk havalimanında metrodan inünce yürüdüğümüzden daha az yürüdüm” dedi. “abartıldığı kadar yok” dedi. tabi bu durum iç hatlar gidiş için. ayrıca körükten bindi. ha otobüse binseydi de atatürk havalimanından farklı olmazdı. neyse diyeceğim o ki, burdaki muhalefete kafa takmayın.
  • an itibariyle yaz tatili için indiğim havaalanıdır. gün içinde editlerim şimdilik ferah, sakin ve temiz gözüküyor.
    taksi süresi abartıldığı gibi değildi. 3:53’de teker değdi ve 4:07’de iniş yerine varıp durduk. içeri girişde 4dk sürdü. sıra pasaport kontrol de bakalım orada bekleme süresi ve düzenleme nasıl yapılmış.

ilk görünen yine ekşi abartması olması.

pasaport kontrol 1dk dan az sürdü eskiden daha uzun süre beklerdik sabiha veya atatürk havaalanında. yabancılar içinde çok sıra yoktu.memur başına 1-2 kişilik yığılma gördüm.

duty-free fiyatları uygundu schiphol’e göre. ama biraz adam yiyorlar gibi sanırım indirimler söylenildiği gibi değil. tuvaletler temiz, iç hatlar da baya sakin, kargaşa yok (yolcu da az olabilir bilemiyorum), güzel buldum genel olarak.

bunun dışında güzel bir havaalanı olmuş. yalnız, bu doğaya yapılan kıyımı göz ardı etmemize sebeb değil. çok daha uygun bir bölgeye yapılabilirdi.
  • yapımında emekleri geçen herkesin analarıyla karşılıklı 51, 66, kaptı kaçtı, maça, kız, hoşkin, yanık, konken, poker oynamak istiyorum.

ne istediniz lan atatürk havalimanından.
23 entry daha