• alti ustu gunde 3-4 dis hatlar ucusu gerceklesen havaalaninda bavullarin gelmesi 1 saat suruyor. hic bir rent a carin olmadigi (avis 9-6 calisiyor allah razi olsun, bir de ne idugu belirsiz otocar rental, vale ile araba getiriyor) havalimani ayni zamanda. burasi oturana kadar mumkun oldugunca uzak durun.
    ha taksi ile gelirim giderim diyorsaniz da kartal/maltepe taraflarindan geliyorsaniz 150-200 tl taksi ucreti+50 tl kopru ve otoban ucretine hazirlikli olun:) diger yerleri kendiniz hesap edin.
  • bunun yüzünden sabiha gökçen'e yığılma olacak. hadi yığılmayı geçtim, mesela lizbon'a uçacağım zaman mecburen atatürk havalimanına giderdim thy direkt uçuşu var diye, şimdi lizbon'a giderken sabiha gökçen'den madrid'e uçup oradan bir şekilde aktarma yaparım. yani sabiha gökçen üzerinden çözüm arıyorum artık. şu hayatta bi gezmeyle eğleniyordum, onu da zorlaştırdılar amk.
  • thy üzerinde bir kaç defa kontrol edip bilet almanızı gerektiren isime sahip havalimanı.
    ist ve isl gibi çok yakın iki kısaltmayı farketmezseniz, benim gibi taklaya gelebilirsiniz.
  • uçağın içinde yerde en az 20 dakika hareket ederek park konumuna ya da pist başına ulaştığınız kocaman havalimanıdır.
  • diğer havalimanı eskimisti tamam bundan dolayi seferler aksiyor gec kalkis gec inis oluyordu fakat yeni yapilan havalimanida abarti buyuk olmus maliyeti ne bilmiyorum ama inşallah devretme sistemiyle kurulmustur abarti buyuk
  • atatürk ve sabiha gökçen havalimanlarinin aksine, çikis esnasinda el çantasi dahil butun valizlerin x-ray
    cihazlarindan gecirildigi yeni havalimani. yurtdisindan alisveris sinirlarina goz atmakta fayda var gibi.
  • ankara'dan istanbul'a 50 dakikada geldik. iniş yaptığımızdan beri uçak pisti dolanıyor.
    ki uçak trafiği falan da yok. tek başına pisti tekerleklerle dolanmak 23 dakika. içim bunaldı.

giderken de burdan gittim. aynısı oldu. "hayrola pilot, gezmeye mi çıktık?"
  • taşınma tarihi yine yeni yeniden ertelenmiş deniliyor.
  • taşınma tarihi seçimlerden sonraya ertelenmiştir. kaynak

almanlar da çatlasınlar*
  • açılışı 3. kez ertelenen havalimanı. sanırım yerel seçimlerden sonrasına kaldı.
hesabın var mı? giriş yap