• lounge alanına pek kısıtlanmalı yolcu alınabileceğini düşünmüyorum. bizim insanımız artistlik yapar uymaz, bu benim hakkım vb der zaten. komple lounge hizmetini durdurmak lazım şu dönemde. yahu sokakta dolaşmaya çekinirken lounge da göt göte oturma hevesi de anlamsız.

ayrıca talep üzerine, derdini sikeyim.
  • göt göte oturma hevesi demeyelim de, daha sakin bir yerden hızlı ve daha güvenli bir şekilde uçağa geçiş hevesi diyelim. içerisi resmen koronafest. güvenlik görevlilerinin bile maskeleri çenesinde.
  • lounge alanlarında yeme içme olduğu için aynı restoranlar gibi yemek yemek için maskeyi çıkarmak zorundalar.

yani gerçekten algını mı artık derdini mi ama bir şeyi kesinlikle şaapmak lazım.

ben maskeyle yemek yiyorum diyorsan saygılar bizden tabi.
  • başlığı gordugumde cip lounge da ikramlari azaltmislar, onun için veryansın edilmiştir diye dusundum. ama boş çıktı.

3 günlük bayat sandvicleri, beklemekten suyu dibine çökmüş haydarileri ikram diye koymuşlar bu daha büyük rezalet.
  • atatürk havalimanı cip lounge devasaydı, iki katlı, şık, kullanışlı, birçok unsuru barındıran bir yapıdaydı.

avrupa'nın ve dünyanın bilmem kaçıncı büyük havalimani diye övülen yerdeki cip orta ölçekli bir havalimanina dahi yakışmayacak denli daracık, özgün bir yapısı olmayan, sıkışık, karmaşık, işlevsiz ve dinlenme imkanı sunmayan bir yapıda.

havalimaninin alelacele bitirilmeye çalışıldığı her yerinden okunuyor.

h.limanı kocaman olabilir ama içi yetersiz, oldukça boşluklu..
hesabın var mı? giriş yap