şükela:  tümü | bugün
  • bugün yaşanan uçuş aksaklıkları sonrasında bir türk mühendis olarak çok üzüntü duydum ve crosswind denen ters rüzgara sonunda bir çözüm buldum.

bu proje umarım hem bizi kıskananlara hem de sözlükte ki muhaliflere kapak olur.

rüzgar kesenler sayesinde herhangi bir uçuş aksamayacaktır konuyu üste taşırsak hızlı hayata geçebilir, buyrun projem :

https://eksiup.com/p/hr11158x9pn6
  • havalimanının çeşitli yerlerine delik açmak. pankartlara falan öyle yapıyorlar, orada da işe yarayabilir.
  • bence direkt 100 km çapında kubbe şeklinde bir yapı yapalım uçak gireceği zaman açılacak pencereleri de olsun.
  • esenler otogarını istanbul havalimanına taşıyalım. kainatın en büyük otobüs terminali olsun. bitti gitti.
  • (bkz: sabire meltem banko)
    çivi çiviyi söker.
  • yolcuların paraşütle atlamaları gerektiği düşüncesindeyim. heyecan olur efenim...
  • (bkz: dua zinciri) ironiden anlamayanı döverim
  • rüzgarın esmesini yasaklayarak bu sorunu çözebiliriz
  • paintine sağlık dediğim çözüm.

benim fikrim ise pisti komple kapalı yapmak, böylece rüzgar kuş yağmur yıldırım hiçbir şeyden etkilenilmez. paint ile çizemedim şimdi o kadar enerjim yok, kafanızda canlandırın hak vereceksiniz.

edit: bak şimdi aklıma bir fikir daha geldi, kapalı pistin üst tarafı da avm yapılabilir. gör beni kolin-limak-cengiz bu fikirler boşa gitmesin. rant sizden fikirler benden.
  • uçağı indirmeyelim hava limanını uçağa doğru kaldıralım çatır çatır çatlasın münafıklar.
214 entry daha