şükela:  tümü | bugün
  • istanbul havalimaninda hizmete giren uyku kabinlerinin 1 saat kullanım bedelinin 9 euro yastık dahil olursa 11 euro olma durumudur.
  • aslında güzel şeyler de yapıyorlar ama koyulan fiyatlarla yapılan şeyler anlamsızlaşıyor.

türklere adeta siz uyumayın amk denmiş.

edit: hedef kitlesi türkler değil denmiş. bunun hukuki prosedürü nedir bilmiyorum ama daha önce benzer uygulamaları görmüştüm. türk vatandaşlarına da 9-11 lira yapılabilir.

ayrıca transit uçuş yapan sadece yabancılar değil. anadolu'dan istanbul'a oradan da yurt dışına giden insanlar da var. bu hükümetin sıkıntısı her şeyi işine geldiği gibi yorumlaması. hukuk söz konusu olduğunda burası türkiye olur. vergi vs söz konusu olduğunda avrupa'da fiyatlar böyle olur.
  • rüya görmek de ekstra 3 euro'dur.
  • fiyat performans oranını beğenmedim
  • ayakkabı çalınır diye uyuyamam ben, para boşa gider.
    ruhumuz fakir kardeş napalım..
  • nedense ben ayakkabilarin ortada olmasina takildim. o kadar guzel bir ortam yapilmis gibi ama ayakkabini muhafaza edecegin kabinin yaninda bir raf bir ufak bir dolap neden yok ilginc. buna takar uyuyamazdim ben icinde asla.
  • yastık ve battaniye için ekstra 2 euro daha mı istiyor ben mi yanlış okudum ?

ulan yastıksız uyuyabilen insanlar da mı var ?
  • japonya'da tokyo haneda havaalaninda , bu uyku kabinlerinin muadili fakat daha konforlusu olan first cabin 1 saatlik uyku icin 1000 yen ( yaklasik 55 tl) karsiliginda hizmet veriyor.
  • fiyatlar niye euro? tl sadece fakirler icin mi? biz de euro maas istiyoruz. tl maasi sadece ulkeyi yonetenler alsin, ekonominin durumundan sorumlu olanlar alsin ve maasları 5 sene boyunca degismesin kimsenin
  • hala istanbul havalimanının olayını anlamayanların itiraz ettiği hizmet. lan cahil istanbul'da yaşıyorsan sen zaten o hizmeti kullanmayacaksın. napacaksın uçuştan 5 saat önce gidip biraz kestireyim havalimanında mı diyeceksin.

bu hizmet aktarmalı uçuş yapan yabancılar için. bırak onlardan alsınlar istedikleri tutarı.

istanbul havalimanı "hub" bölgesi olmayı hedefliyor. bu hizmet de bu stratejiye uygun olarak alınmış bir karar. çok mantıklı hatta harika.