şükela:  tümü | bugün
  • kimsenin tipi nedeniyle yargılama taraftarı değilim, lakin adamın suratına baktığınızda ne olduğu belli oluyor az çok. hani önüme 30 tane adam koyup hangisi yapmıştır desen, bu derim, o derece bu tip şiddet eğilimlerinde bulunacak cehalette olduğu belli oluyor.

kapıdan çıkar çıkmaz çevirip "3. havalimanı hakkında ne düşünüyorsunuz" diye sorulsa, "allah reisimizden razı olsun, çekemeyenler var, dış güçler, fetö" falan diye de zırvalayacak olduğuna kendi adımdan daha eminim.
  • benim bildigim iga ,dhmi ye odeyecegi taksidin birini cikarir bu adamdan...
  • makine parayı küfür eder gibi vermiyor mu?

hiçbir gerekçe şiddeti gerektirmez tabii...
  • twit içeriği "başka yerde kabul edilebilir diyor. sabiha'ya git diyor."
  • herife zaten söylenecek söz yok, ne kadar dangalak olduğu ortada. fakat ben içerikteki bir ifadeye takıldım. özel bir şirkete ait olan bir cihaz nasıl milli servet niteliğinde oluyor?
  • milli servetin ne olduğunu kavrama yetisine sahip olmayan tiplerin gelip saçma sapan şeyler söyleyip dangalaklara dangalak dediği hadise. dangalağı hakikatten bitmiyor memleketin.
    (bkz: #102087480)
  • piştof patladı türküsünde geçen bilal oğlan sandım ilk başta, yalnız mıyım ?
  • https://twitter.com/…tatus/1228292844818964480?s=21

twitter’da denk geldiğim, net bir ifade ile katıksız ayı içerir. bulup cezalandırılmalı.
  • işe yarayan kamu malının işe yaramayan kamu malı tarafından tahrip edilmeye çalışılmasının belgesi. bu hep böyledir. umarım kamuda hizmet cezasıyla tuvalet bekçiliği görevi verilir.
  • --- spoiler ---

istanbul havalimanı'nda otopark otomatına tekme ve yumruklar ile saldıran şahıs sosyal medyada büyük tepki çekti.

istanbul havalimanı'nda bulunan otoparkın otomatının yanına gelen bir kişi, otomatın içerisine para attıktan sonra otomatı önce yumruklamaya daha sonra ise tekmelemeye başladı. şahsın eylemini bir süre aynı şekilde sürdürdüğü görüldü. şahsın o anları otomatın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
    ...
    görüntüleri istanbul havalimanı işletmecisi iga ceo'su kadri samsunlu sosyal medya hesabından paylaştı. samsunlu, "alanımızda herkesin konfor ve güvenliğini sağlamak için paydaşlarımızla birlikte tüm gelişmeleri 7/24 yakından takip ediyoruz. vandalizm kabul edilemez. milli servet niteliğindeki topluma ait tüm ürünlere zarar verenlere karşı her türlü tazminat hakkımızı kullanacağız" ifadelerini kullandı.
    --- spoiler ---

kaynak

ilgili tweet