şükela:  tümü | bugün
  • şovdur.
    ibadetin samimisi makbuldür.
    kimin ne olduğunu herkes biliyor.
    bunların birçoğu 2002 öncesi rantçı anapçıydı.
    not: dini siyasete alet eden partinin trolleri mesaj atıyor. atın lan siz kimsiniz?
  • islamcı değil, tipik bir müslüman şovudur. yeni havalimanında tonla mescit varken, bu şekilde ortalık yerde namaz kılmaları şovdur, başka bir şey değil. bir de belki mescitler yeterli olmayabilir, tamamlanmamış olabilir diye salakça bir yorum yapılmış. mesciti bile tamamlanmamış bir havalimanını neden açarsınız sorusu yerine hemen olayı savunmak da anca bir ak-it'e yakışırdı.

başka bir yazar da yapsınlar ne olacak demiş. camiler mescitler ne işe yarıyor bu amipler ortalık yerde namaz kılacaksa? o zaman tüm camileri mescitleri kapatalım, herkes bulduğu yerde namaz kılsın. kafanızdaki organı biraz kullanın ya, oksijen israfısınız direkt.
  • bu olay şov değil de nedir? gerçekten tiksindim ya! kaç kere dubai aktarmalı uçtum, kaç tane arap ülkesine gittim şöyle bir ortama denk gelmedim. leş ortadoğu ve arap coğrafyasından ayrı tutulan güzelim ülkemin geldiği çöplük halden tiksindim. buna itiraz ediyoruz diye gelip dinsiz, ateist, terörist ne derseniz diyebilirsiniz, bu hareket doğru değil!

neden yapıyorsunuz bunu? istanbul havalimanı'nda otuzdan fazla mescit var, hatta tam olarak 33 tane. dünyanın aktarma üssü olacağız diye çıktığınız yolda uçuşların anonsu yapılmazken bangır bangır ezan dinletmek neden? onlarca mescit varken ulu orta insanları rahatsız ede ede namaz kılmak neden?

edit: havalimanı projesinde 33 adet mescit ve 1 adet de cami var. duyar kasmayın. hoş bir görüntü değil bu! rahatsız edici bir durum.

edit2: gerçekten olağanüstü bir akıl tutulması. bu olayı savunup, saçma sapan mesaj atanlar var. 33 mescidi ve 1 adet camiyi müsait bir yere yerleştirirsiniz o zaman zira kullanılmıyor.
  • ibadetin show olanı makbuldür
    (bkz: yeni türkiye)
  • yeni yapılan havalimanı camisi biraz uzakta olduğu için üşengeçlikten bu şekilde cuma namazı kılındıysa bravo.

eğer cami bitmediyse ve insanlara mecburi burda kıldılıyorasa, bu seferde alalacele bitmeyen havalimanı açanlara bravo.
    aynen böyle almanya’yı çatlatmaya devam. ha gayret.
  • apronda deve kesenlerin yeni icraatı

burada inançlara saygı duyarı kasanlar havalimanının aynı noktasında yahudi veya hristiyan ayini olsa aynı hoşgörü ve duyarlılıkta olacaklar mıydı
  • olmaz abi bu olmamalı. orada kılarken sağından solundan mini şortlu etekli geçince baka baka kılacaklar. e ne anlamı kalır namazın. yani orda kılan biri hiç mi yahu kılarken bi kadına olurda bakarsam diyip orada kılmanın yanlış birşey olacağını düşünmüyor.
    nerden baksan şov. dostlar alışverişte görsün mantalitesi.
    mescid faaliyete girmediyse girdiğinde kılınır. her boku yiyip cumaya gitmeyince gavur olurum sanan zihniyet bu.
  • kimsenin, hatta ordu gelse ordunun bile kendilerine mudahale edemeyeceginin bilincinde olan guruhtur. kifayetsizlikleri kendilerine medeniyeti ogretmeye calisanlari din dusmani olmakla suclamaktan gelir.

bir de bazi saf arkadaslar var, ne var hiristiyanlar da yahudiler de yapsin ne var bunda diyen. siz bu saflikla iyi hayatta kalmayi basarmissiniz arkadaslar. biraz plazalarinizdan disari cikin da gercek turkiye'yi taniyin, amk egitilemez ilik humanist yetmez ama evetci liberal surusu.
  • allahın vahabi suudisi bile böyle birşey yapmıyor.
    yobazlıkta arapları geçen ve arap olmayan tek milletiz