şükela:  tümü | bugün
  • "hep beraber el ele, kanser sana güle güle" gibi yaratıcı bir sloganla halkı kanser konusunda bilinclendirmeye baş koymuş müdürlüktür.
    söz konusu sloganın yazılı olduğı pankart halihazırda pek çok sağlık ocağının dış cephesine asıl olarak duruyor. amacına ulaştığından şüphem yok.
  • organ bağışına evet diyoruz diye bir afiş bastırmış..
    "organ bağışına" kısmını ne kadar küçük yazmışlarsa, evet diyoruz kısmını da o kadar büyük yazmışlar..

bu müdürlüğün sağlık adına hiçbir şey yapmadığını zaten biliyorduk da, bu kadar gözümüze sokmalarına gerek yoktu..
    (bkz: marmara üniversitesi hastanesi/@schaker)
  • ... tamlamasını google'a yazdığımızda çıkan ilk 2 sonuç copy-paste:

* istanbul il sağlık müdürlüğü
    müdürlüğün tarihçesi, organizasyonu, sağlık kurumları, hasta rehberi, hasta hakları,
    ilgili mevzuat ve projeler hakkında bilgiler yer alıyor.
    http://www.istanbulsaglik.gov.tr/ - önbellek - benzer

* döner sermaye - istanbul sağlık müdürlüğü
    il döner sermaye komisyonunun belirlediği dağıtılacak ek ödeme tutarına yetecek ...
    bu sayfa istanbul sağlık müdürlüğü bünyesinde döner sermaye alan kişiler ...
    http://www.istanbulsaglik.gov.tr/…nerfiles/tumu.asp - önbellek - benzer

bilmem anlatabildim mi. (bkz: smiley)
  • an itibariyle önünde 19 nisan 2012 genel sağlık grevi kapsamında bir miting yapılan müdürlük.
    yaklaşık 10 bin kişi binanın önünde.
  • gezi parkında el koyulan tıbbi malzemelerin dökümünü yayımlamışlar.
    ve basına servis edilen habere göre de;
    gezi parkı'nda ele geçirilen ilaçların karekodlarından nerelerden alındığı, nerelerden geldiği biliniyor.
    bir kısım ilaçlar fiziken depomuzda olmasına rağmen kayıtlarda eczanede gözüküyor diyerek aba altından sopa göstermiştir.

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/…asina-gosterildi
  • baklava timi diyorum ben bunlara. baklava konusunda bu kadar organize, bu kadar hazır, bu kadar istekli, bu kadar iştahlı başka bir yer olamaz. baklava konusunda yüksek, ne yükseği, arş lisans yapmışlar hepsi. çünkü başka türlü orada çalışanların neden bu kadar kalas, bu kadar iş bilmez olduklarını açıklayamam. adamlar bir yönetmeliğe uygun hareket etmeye çalışıyorlar. o yönetmelik içerisinde başka bir yönetmelikten kaynak var. adamlar o bizim yönetmelik değil diye o yönetmeliği sallamıyor. varın siz gerisini düşünün. bir de "biz size yardımcı olmaya çalışıyoruz" havaları yok mu, ılllıııııh.
  • tanıdığı olan (samimi ve her şeyi sorabileceğimiz) yazar arkadaşlarımızın olup oladığını merak ettiğim kurum.
  • 26 şubat 2018 tarihinde bir firmada işe başlamam için verilen bildirimi halen işleme koyamayan...

santral, ana bina, ek1, ek2 ve ek3 bina ile birlikte; yazı işleri, başvuru süreci değerlendirme, istek şikayet ve öneri hattının da dahil olduğu 5 farklı numaradan yaklaşık 35 tane dahili numarayı 15 gündür devamlı şekilde aramama rağmen ya telefonlara hiç cevap verilmiyor...

ya 'o birim taşındı', 'aktarıyorum', 'biz bakmıyoruz', yaklaşık ışık hızında 012446464 numarasını arayın' diyerek vatandaşın bilgi edinme hakkını en verimli şekilde karşılık verem kurum.

twitter, facebook, bimer ve sağlık bakanlığına ayrı ayrı yazmama rağmen yine cevap yok.

benim vergilerimle aldığınız para helal değildir... sizler yüzünden işe giremiyorum 1 aydır.