şükela:  tümü | bugün
  • bakırköy istanbul caddesinin ssk hastanesi tarafındadır. özel sarma beytisi kesinlikle kebabın en güzel halidir. ortaya gelen lavaşın yanında mutlaka tulum peyniri ve tereyağı istenmelidir. bostana salatasını ise hiç söylemiyorum, anlatmak haddim değil.
  • bakirkoy'un en iyi kebapcisi

    http://www.istanbulkebapcisi.com/
  • kıyas kabul etmemekle birlikte bakırköy'ün en muhteşem kebapçısıdır.şu ana kadar 4 farklı arkadaş grubumu götürdüm,istisnasız hepsinin dibi düştü.dibi düştü derken,şundan dolayı; bakırköy gibi yarım ekmek tavuk döner diyarına dönüşmüş bir yerde,böylesine lezzetli ve hizmeti iyi bir mekanın bulunması şaşırtıyor ister istemez insanları.

    daha dükkan kapısından,masanıza kadar olan yolda en az 3-4 farklı çalışandan "hosgeldiniz,merhaba,buyrun" tarzı selamlamalar bile insanı mekana ısıtıyor.ayrıca oturur oturmaz,salata suyu(özel bir adı varsa bilmiyorum),çiğ köfte ikramı;yemek sonrası çay servisi gibi git gide azalan jestleri görmek de ayrı bir güzellik.ayranı kesinlikle içilmeli zaten o konuya hiç girmiyorum.fiyat aralığı da genel olarak bütçelere uygun.lahmacun 2.5 tl,kebap porsiyonlar 12-20 arası değişiyor;duble,karışık kebap olaylarına girmedikçe.ve en önemlisi beyti,her şeye değer.
  • bakırköyde oturan birisi olarak zincir lokantaların olduğu ve haliyle hizmetin düştüğü yerlere fark atan yer çiğ köftesinden beytisine herşey çok güzel bir yer bozmadan devam ediyorlar