• şahsi şovuyla, ege kayacan'ı da istanbul'daki modernlerle buluşturacak festivaldir.
  • biraz önce bir magazin programında haberine rastlayarak varlığını öğrendiğim festival.

haberde gösterilen ve festivalde sahneye çıkıp stand-up yapan, anılarını anlatan insanlardan bazıları; nilgün belgün, süheyl&behzat uygur ve demet akbağ.

eminim kahkahalarla dolu bir festival olmuştur.
  • keşke param olsa da hepsine gitsem, öyle bir festial.

deniz alnıtemiz ve tuna kalınsaz biletleri alındı.

doğu demirkol için o para kesinlikle çok fazla.

ege kayacan alınabilir.

naz osmanoğlu bildiğiniz gibi padişah torunu stand up yapan bir kardeş. fiyat yine düşündürücü, ben şahsen bu tarz isimlere bu fiyatı vermek yerine 3 tane daha az ünlü isim denenebilir.

edit: cem işçiler de gidilesi duruyor.
    son durumda benim programım şu şekilde oldu, konum tarih saat ve fiyat bilgileriyle paylaşıyorum:

12kasım
    cem işçiler bkm çarşı 20:00 33tl
    ali biçim bkm çarşı 22:00 33tl
    13 kasım
    alex edelman uniq 22:00 82tl
    14 kasım
    ege kayacan uniq 20:00 56tl
    15 kasım
    açık mikrofon bkm çarşı 22:00 33tl
    16 kasım
    megan gailey uniq 20:00 82tl
    17 kasım
    deniz alnıtemiz bkm çarşı 20:00 33tl
    tuna kalınsaz bkm çarşı 22:00 33tl
    18 kasım
    alpay erdem bkm çarşı 20:00 33tl
    çokdafifi bkm çarşı 22:00 33tl
  • bu yılki reklam afişine hayran kaldım.
    görsel
  • bu sene de kasım ortasında, 11 ila 17 kasım tarihleri arasında yapılacak festival. bu yıl doğu demirkol var gidilebilir, ben sevdim bu çocuğu bir sefer gitmiştim, sunay akın var, doğaçlama tiyatro ligi var, açık mikrofon var. bunlar benim düşündüklerim. kalanında ali biçim, hayrettin, gül sunal, deniz alnıtemiz, yasemin şefik, mesut süre ve cem işçiler de sahne alacak ama beni bu isimler çekmedi.

festival programı bir tık uzağınızda.

burada çıkanlardan bkm sahnede çıkanlar var, eşek yüküyle para vermeyin, kontrol edin.

keyifli geçeceğe benziyor. *
  • son 14 yıldır kesintisiz sergilenen büyük türkiye komedi festivalini izlediğim için beni kesmeyen, çakma komedi festivalidir.

(bkz: büyük resmi gör türkiye)
    (bkz: yeni türkiye'nin sirk gibi olması)
  • çaylak olmamin dramı işte budur
  • bu aksam ki etkinlik icin bilet var midir?
  • 5 kasım-3 aralık 2023 tarihleri arasında altıncı edisyonu gerçekleştirilecek olan festival.

program yakında açıklanıyor.
  • bu sene 13 ekim - 3 kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan, içerisinde birbirinden kaliteli ve güzel stand-up'lar, tiyatro oyunları, söyleşiler, çocuk etkinlikleri barındıran festivaldir.
    istanbul'un hem anadolu hem de avrupa yakasında çok çeşitli mekanlarına yayılmış. biletleri biletix'te satışta. hatta tükenenler olmuş. cem yılmaz'ın babylon'da yapacağı soru&cevap etkinliği bitmiş mesela.

gönül ister hepsine gidebileyim ama aralarından seçerek gidilebilecekler listem şu şekilde;
    - daima: ayşen gruda, 20 ekim, bkm mutfak, ücretsiz
    - rabarba comedy night, 20 ekim, feriye, 66tl
    - ata demirer gazinosu, 23 ekim, zorlu, 111tl
    - bir baba hamlet, 23 ekim, bkm, 66tl
    - gerçek, 1 kasım, zorlu, 110tl
    - don kişot'um ben, 3 kasım, bkm, 87tl
    - joseph k., 3 kasım, dasdas, 87tl
hesabın var mı? giriş yap