şükela:  tümü | bugün
  • birkaç seferdir bursa sabiha gökçen havalimanı arası seferlerini kullanmaktaydım. hızlı, sağda solda durmadan çabuk varıyorlar. tercih edilesi.
  • hiçbir surette tercih edilmemesi gereken otobüs firması.
  • 12:15'te kalkması gereken otobüsü 12:00'de dolduğu gerekçesiyle kaldırarak biletli yolcularını bir sonraki sefere kaydıran rezil firma.

biletin parasını ödemişim, ben gelmezsem boş gider o koltuklar kardeşim, sefer saatine kadar beni beklemekle yükümlüsün. benim yerimi başkasına satıp otobüsü erken kaldırmak da nedir?
  • kesinlikle uzak durulması gereken otobüsçü.
  • bu kardeşler karamürsel yazıhaneye kocaman asmışlar; karamürsel-harem 70 dakika mı 80 dakika mı öyle bişe yazmışlar, okuyamamak imkansız... hadi dedik deneyelim. 130 dakikada hareme zor attık kendimizi... hem efe turdan 7 lira pahalı, hem gerçekleştiremediği vaadiyle müşteri ayıklıyor. ne güzel istanbul!
    fantazi arama efeye bin git... nacizane... ex-müşteri eyyorlaması.
  • burayı okumadan bilet alan beni sinir etmeyi başarmış rezalet otobüs firması. kalkması gereken saatte şoförü ortada olmadığı gibi, şikayet eden yolculara beğenmiyorsanız binmeyin diyen 2 tane hanzo satış görevlisi var.gerekirse
    yarım saat daha fazla bekleyin ama başka firma ile gidin bunların yerine.
  • ıs ahlakindan yoksun calisanlari bunyesinde bulunduran firma.

kendi belirledigi hareket saatlerine uymayan. az sayida musteri oldugunda seferleri iptal ederek yolcusunu caresiz birakan firma.
  • 20.30 da sözde hareket edecek. hala şoför gelmedi,kapılar açık,lakayit.

geçen hafta da 15 dk geç kalkmıştı.

entry giriş dakikam çıkarsa bakın. o kadar dakik bir insanım.