şükela:  tümü | bugün
 • istanbul meslek hastanesi diye bir hastane var ..sanırım burada meslek hastalığı olanlar tedavi görüyor?.. poliklinikler tiyatrocu,mühendis,doktor,tesisatçı diye adlandılıyor.

  hastane koridorlarında ''anlat biz de gülelim'' diyen öğretmenlere,çataldan frikik veren tesisatçılara,yanında biri varmış gibi kendi kendine konuşan oyunculara,''bu kolonlar bu binayı taşımaz'' diyen mühendislere rastlamak mümkündür.
 • bir sağlık raporu almanın ne kadar zor olabileceğini size, bize ve herkese göstermek için kurulduğunu düşündüğüm maltepe'de konuşlanmış hastanedir.

  çalıştığınız ya da çalışmayı düşündüğünüz kurum buradan sağlık raporu isterse, iki gününüzü (en az) bu işe ayırmanız gerekecek. neden mi? en iyi ihtimalle ilk gün bütün muayeneleri, kan tahlillerini falan tamamlasanız bile raporun imzalatılması ertesi günün akşam üstüne sarkıyor.

  ben illa gideceğim diyenler kartal yönüne dogru giden 19b ve 19h iett otobüsleri ile ulaşabilirler.
 • dağın başında bir hastane. gidecekseniz maltepe-başıbüyük minibüsleri önünden geçiyor. dahiliye'deki doktor burçin hanım oldukça kibar biri. saygılar.
 • an itibariyle doktorların odalarindan çıkıp gittiği, başhekimin yerinde olmadığı, yetkili kişinin ise sadece "kapatıyoruz" dediği hastane.

  evet. kapatiyorlarmiş. elimizde belgeler gaita testleri filan kaldık ortada. 200 tl de ücret ödedik. napacagız diye bekliyoruz.

  soran olursa saglik sistemi süpersonik dersiniz.