şükela:  tümü | bugün
  • çok enteresan bir site. bir profil açtım ve mahalle olarak arattım, yarım saattir mahallemdekilere bakıyorum şu ana kadar 6-7 tane tanıdık gördüm. hele bakkalı sexy70 diye gördüğüm an yıkıldım. daha ondan alışveriş yapaman.

açık parfümeride çalışan çocuğu da gördüm. "herşey unutulur kokunuz asla! gel seninle bir oyun oynayalım" yazmış, cd dükkanındaki çocuk cdlerin önünde poz vermiş, yanında testere 3.
    aman allah'ım mahallemizin bütün 15lik veletleri de burda, her türlü yürümüşler. "aşkta sınır tanımam" aradığı yaş aralığı da "15-35 " yuh!
    bir daha hiçbiriniz benim için aynı olmayacaksınız..

ne biçim yerde yaşıyorum lan ben!
  • sahte kadin kullanici profilleriyle uye sayisini artirmaya cali$an bir diger arkada$lik sitesi. itiraf.com ve gittigidiyor.com yapimcilari yapmi$mi$, ankara.net ve izmir.net diye iki tane daha alternatifi var.

$ikayet uzerine silinen entry icin gelen edit:
    efendim bu siteyi kendine yakin goren ki$ilerce yapilan ispiyon veyahut tamamen sozluk olu$umunun kamu yararini koruma amaci sonucu istanbul.net'in neresinde fake profile oldugunu gostermem gerektigi ortaya cikti. somut delil var efendim. delilin asli ve silinmemis detaylari resimdeki insanin daha da fazla yerde resminin olmamasi icin silindigi gozunuzden kacmayacaktir.

$u soruyu soranlar olacaktir: "ya kendini de$ifre etmemek icin fiziksel ve ki$isel ozelliklerini carpitmi$sa?", ona da cevabim hazir efendim: kendini de$ifre etmek istemeyen neden diger arkada$lik sitelerinde de yer alan resmini buraya koysun?

delil diyorduk di mi? buyrun seyreyleyin: http://www.hemenpaylas.com/…81/istanbulnet.jpg.html (link ölmüş de napayım şimdi kırk saat yeniden mi bulayım ey sözlük?)
  • dün arkadaşım gösterdi (bkz: bi' arkadaşım ekolü) şaka değil valla. yoksa ne işim olur! uzun süredir görüşmediğim arkadaşım bana bekarlığın güzel yanlarından bahsederken bu siteden tanıştığı kadınları söyledi. hayatım çok renkli falan filan diyordu. enteresan! renk katma anlayışımız farklı tabiki. arkadaşım yaptığı çapkınlıkları anlatmaya bayılır. o sebeple bağlanmış bulunduk siteye. bana tanıştığı kızları gösterdi ama kızlar, dilim varmıyo söylemeye, bildiğin leş. yani sen oturup kızla konuşmazsın ama bu adam bildiğin sevişiyor lan. sonra sitede anasayfada dolaşan kadın resimlerine baktım hepsi gayet insan. bakımlı, manikürü pedikürü tamam, temiz ve güzel giyimli, eline yüzüne bakılır cinsten. sordum, bunlarla neden takılmıyon? el cevap: onların çoğu feyk hesapmış. daha bugüne kadar geri dönüş olmamış o bahsettiğim hatunlardan.

paralı olması ve aradığını bulumıycak olmandan mütevellit gereksiz bir site. elin yüzün düzgünse zaten sokaklar bildiğin istanbulnet. paranı kaptırma derim nacizane fikrim. he bi' de dipnot ekleyim benim arkadaşta pek insan sayılmaz, yani kadınlar feyk diyor ama belki orjinaldir bilemem, benim arkadaşı beğenmemiş olabilirler ki bu kısım biraz daha yüksek oran.

ikinci not: ben sitede dolaşırken abi bi kızlar gördüm, "dur lan ben de hatundan boşanayım hayatıma renk katayım" dedim ama sonra hemen kendime geldim. buraya dikkat, evli arkadaşlar uzak dursun. biliyorum içimizde var o sitelerde fink atan aman diyim ha. yuvalar dağılmasın. hadi gömdüm
  • iki tane kız arkadaşım bu sitede tanıştıkları beylerle dünya evine girmiş, çocuk sahibi bile olmuşlardır.
  • hatun kişilerin işgaline uğradığını üye olmadan düşündügüm üye olduktan sonra kimsenin yazmadığı acaba bendemi sorun var diye en pacoz karılara mesaj yazınca ve yine cevap gelmeyince kadınların burada azınlık olduğu ve köşe bucak bir yerlere abazalardan saklandığını gördüğüm site. istanbul.net benim için bitmiştir bir daha da üye olmam...kekledin beni istanbul.net
  • eski ortamı özlenen güzide site.
  • ev arkadaşımın "hatun düşürdüğü" site. gerçek sanırım :s
  • hiç de yaratıcı olmayan, markalaşma hissi veremeyen 3 alternatif domain ismine 50,000 $ harcamayı göze alabilen (ve bunun da acısını masum yüreklerden çıkaracak olan) itiraf.com yapımcılarının cinsel* arkadaşlığından para kazanma aracı. aynı zamanda bazı işlerin (ürün yaratmak, ürün kimliği oluşturmak ve metin yazarlığı) uzmanları tarafından yapılmasının daha sağlıklı olduğunu, herşeyi in-house çözmenin genel imajı sadece hırpaladığını gösteren bir örnek.
  • iett otobüslerine büyükce reklam vermiş merhaba tanışalım mı sitesi.
  • ekşi sözlük'e reklam verenlerden.