şükela:  tümü | bugün
 • yemekli bilgilendirme toplantımiz var diye numaranızı alıp , haftasonu için davet gonderip sonra iptal edildiğini zahmet edip bilgilendirme ihtiyacı duymayan universitemsi.
 • silivri'dedir. rektörü salih aynural'dır.
 • balcı vakfı tarafından 2015 yılında istanbul silivri'de kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. ingilizce, almanca ve rusça eğitim veren ilginç bir yeni üniversitedir.

  web sitesi - http://rumeli.edu.tr/

  facebook - https://tr-tr.facebook.com/rumeliunv/

  tanıtım filmi - https://www.youtube.com/watch?v=ws7a-zxuk4c
 • https://i.cnnturk.com/…5b519519ae78490ad0a453d4.jpg

  bu kadar saçmasapan bir logoyu (çatıda yazan, zira gıgulda da ana sayfada da bu var, grafik logo vs yok boşa kasmayın) nasıl akıl etmişler anlayan beri gelsin. kurucusunun el yazısı fontu desem olmaz, ulan bari arial narrow filan yapsaydınız yazıyı da azıcık asil, kaliteli ve kurumsal dursaydı.

  bildiğin paint'te fırçayla yazılmış gibi resmen.

  edit : yukarıdaki ilk adres kaput olmuş zamanla, yenisiyle değiştirildi. bu fotoda altta görülen logo eskiden yoktu, sadece çatıdaki vardı. harbi logosuz döneme ait bir katalog için bkz http://online.fliphtml5.com/qinw/fiek/ artık yeni bir logoya sahip olduklarını en üstteki linkten görebilirsiniz, çatıdaki paint yazı ise halen devam sürmanşet olarak... karmaşık oldu ama anlayın işte
 • tercih eden öğrencilerimden pek olumlu geri dönütler alamadığım vakıf üniversitesi şeysi.
 • nasıl bir üniversite olduğu, ne kadar özerk olduğu (!) şu alıntıdan anlaşılabilir:

  “sürekli eğitim merkezi bünyesinde gerçekleştirilen, siyaset ve liderlik akademisi 5. hafta programında istanbul rumeli üniversitesi iktisadi idari ve sosyal bilimler fakültesi dr. öğr. üyesi fatih turan yaman’ın modaretörlüğünde düzenlenen seminerde, yeni hükümet modelinin türkiye'ye faydaları gündemi, istanbul milletvekili prof. dr. burhan kuzu tarafından paylaşıldı.”

  link
 • ya aptal aptal üniversite adı uydurmaya döndü iş iyice. gitme kardeşim 1 milyonuncu olduysan ille de yırtma kendini üniversite diye herkes üniversite okuyacak diye bir şey yok memlekete kalifiye eleman da lazım bunu bu hale getiren *tepkisi vererek adım başı binadan ibaret üniversiteler açılmasına sebep olan mantığın içine .... ben.
  geçen gün bir tanesinin reklamını gördüm ‘%96 ımız burslu’ diyordu ulan burslu da neyin bursu mu yoldan geçen dayı toplama çıkarma bilse sınavdan barajla geçse zaten kafadan %80 burs veriyosunuz.
  sözün kısası aptal aptal sırf *olmak için gitmeyin, gidin herhangi bir işte kalfa olarak başlayın en azından 2-3 seneye usta olup iş edinebilirsiniz
 • ilk 3 tercihinde yerleşen trakya bölgesi öğrencilerine pozitif ayrımcılık yapıp yöre bursu ismi altında % 45 burs veren üniversite. trakya'nın her köşesinde, kasabalarında reklamlarına denk gelmek mümkün. böyle bir uygulama ilk kez mi yapılıyor başka üniversitelerde de var mı bilmem ama bana ilginç geldi.

  nişantaşı üniversitesi önünden geçen herkese %75 burs veriyor diye alay ediyorduk ama rumeli üniversitesi olaya farklı bir boyut getirmiş. bir trakya kızanı olarak ben de %45 bursumu alıp mba falan mı yapsam. hatta ileride executive mba asdfds.
 • reklam mesaji atan universite. ıptal linki de yollamiyorlar.
 • bize de para ateşlerse bizim de reklamını yazabileceğimiz özel üniversite.