• kifayetsiz olmayan şarkılardan. rüyasında kaybolur mu insan?! kaybolunan rüyalar gibi notası, sözleri..
  • şu aralar dinlemeye doyamadığım en favori şarkım. aşk ve ceza'da ki aşka da çok yakışıyor.
  • içinde saklanan şarkı. bir yerlere saklanma, görünmeme hissini damardan değil kovadan kafaya dökülürcesine veriyor. kıraç keşke hep diziler için böyle çalışmalar yapsa.. olmuş bu.
  • kıraç'ın erhan güleryüz tınıları taşıyan en başucu parçası.hastasıyız.
  • kıraç'ın aşk ve ceza dizisinde söylediği yeni eseri;

edası ömrüme ömür
    gözleri deniz dilber.
    ah bir el ver, bir el ver de
    yaralarımı sarayım

payıma düşmüyorsun belki
    hakkım değilsin
    yine de gel
    bir senin yanında ben olayım.

istanbul saklasın bizi
    boğazında düğümlesin
    kimseler göremesin, bulamasın ikimizi

kuralına uymaz hayatın
    biliyorum uyuduğumuz uykular
    denizine sor içimi bu şehrin.
    kifayetsiz tüm şarkılar

http://www.izlesene.com/…-orijinal-klip2010/2140665
  • kibariye ablamız modern bir altyapı ile seslendirdiği şarkı an itibari ile fizy'dedir. bu kadın çok güzel söylüyor. farklı bir yorum katmış.
  • böylesine bir parçanın neden ekşi'de tartışılmadığını anlayamadım. seviye olarak bu parçadan kat ve kat daha aşağısında ki parçaların sayfalarca tartışılmış olması da türkiye'nin özeti gibi adeta.

parçaya gelecek olursak enstrüman altyapısında sanki bir şey eksik, hani o da olsa 10 üzerinden 10 olacakmış gibi. sanki giriş kısmında altlardan kanun sesi duysaydık iyi olurdu. sözlerine zaten diyecek bir şey yok. kendi içinde, içlerinde aşkı yaşamak isteyen birisinin sevgisini, sevdasını nasıl anlatması gerekiyorsa öyle anlatmış. parça dinleyenin her bir hücresine işliyor. müzik listelerimde her zaman yer bulmuş, şu sıralar sanki beni anlatan parça.
  • donjeta ahmetaj'ın, iremrecords etiketiyle yayınlanan tekli çalışmasında yeniden yorumladığı parça.

söz & müzik: aysuda ülkü zeren
    düzenleme: armend shala

mix & mastering: emre kıral

fuad damka imzalı klibi buradan izlemek mümkün.
hesabın var mı? giriş yap