• kendileri üç tane olup yanılmıyor isem ikisi küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştır 70'li yıllarda * * . türk sporunu alelade şekilde sömürürler. sporda mafyalaşmanın , emek hırsızlığının, şikenin tohumlarını bu ülkeye armağan etmişlerdir. medyada yalakalarından sıyrılıp adam gibi spor haberi okunması imkansıza yakındır. hatta imkansızdır.

  bi de tutanı çok olur..
 • (bkz: fenertas besiksaray)

  bunlara ek olarak ibb ve kasimpasa diye iki takim daha vardir. bunlarin ise yalakalarindan siyrilip gazete okunmasi imkansizdir.
 • (bkz: istanbul spor)
 • eskişehir taraftarlarının başkalarının tutmasına en çok tepki gösterdikleri takımlardır. gerekçe olarak da senin memleketinin takımı yok mu onu tutsana derler. bu yüzdendir ki eskişehirde bu 3 takımdan birini formasını giyip kızılcıklı'da dolaşmak en az 8 kilo tüysüz taşşak istemektedir.
 • idealist insanların tuttuğu takımlardır. öyle idealistlerdir ki bazıları bunların, bir maçlarını izlemek için kilometrelerce yol yapıp geri dönerler.
 • anadolu pis aga, yani kötü kokuyorlar gerçekten. formaları da naylondan ıyyy. hayrettin diye isim mi olur aga, 20 yıl öncesinde kaldı o ya. hahahah. bi de abuk sabuk afrika'dan transferleri var, kalite diye birşey var aga, hiç yakışmıyorlar türkiye'ye.

  bence kapatalım hepsini, di mi burhan altıntop?
 • (bkz: sarı öküzü vermeyecektiniz)

  başakşehir şampiyonluk yarışına ortak olduğunda, "adamlar iyi oynuyor aaabiii yaaa" diyordunuz.

  galatasaraylı biri olarak beşiktaşla çekiştikleri zaman beşiktaşı destekledim. adamların her maçlarını mercek altına aldım. visca ya boş alan açan bekler, mossoro nun önünden çekilen defansif orta sahalar, kart verilmeyen yugoslav faulleri ve emre nin hakaretleri
 • demirören zamanında alt ligleri bölgesel gruplarıı kaldırdı. bunun yerine sezon başı kura ile oluşturulan her bölgeden takımların oluşturduğu gruplar ile ikinci ve üçüncü ligleri oynattı. o yıllardn beri altlardan üste hep istanbul takımları çıktı. o ligde para az. hedef yapan takımlar dışında kimsede para yok. burada istanbul takımları en azından piyasada kendimi gösteririm diye düşünen futbolcular için güvenli liman oluyor. iyi futbolcular istanbul semt takımlarını üçüncü ve ikinci ligden çıkarıyor, o kadrolara 1. ligdeki yabancı kuralı ile o iyi kadroya yabancı takviyesi ile kendiletini 5 sezondan az sürede süper lige atabiliyorlar. atamayanlar 1. ligin gedikli play off takımı olarak ligde yer alıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap