şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle ne kanalla ne de videolarla ilgili bir bağlantım yok. lütfen buradan vurmayın. normalde pek başlık da açmam keza hem sözlükten hem de ülkeden umudumu keseli çok oldu. ama bu kanalda izlediğim videolarda çok güzel insanlar var. insanlar düşündüğüm kadar aptal değil. ya da ben yanlız değilim lan. gerçekten türk gördüm. neyse;

istanbulun semtlerinde dolaşıp adam gözetmeden evet mi hayır mı diye soruyorlar. zamanı olanların izlemesini tavsiye ederim. olum ne güzel insanlar varmış aramızda da ne hale getirmişler bizi. sizin hayır diyen ağzınıza sağlık. argüman üretebilen aklınıza sağlık. işte bu güzel insanlar için bile hayır denir.

bazen görünüşüne bakıp kesin hayır der diyorum. adam evetçi çıkıyor rıza baba.
    bazen de tam tersi bu kesin evet der diyip böbreğimi basıyorum, adam bir hayır diyor ki kk'nin yerine geçse tek başına iktidar olur..

velhasılı kelam, izleyin izlettirin.

istanbul times tv özel
  • günlük referandum vidyoları yayınlayan youtube kanalı.

al sana referandumdan ümidini kesmemek için bir sebep. chp sosyal medya ekibinin vidyoları gece gündüz analiz edip halka inmelerini sağlamada en kısa yol. akp sosyal medya zaten izlemiştir, izliyordur. bizim halkımız bu aga. darılmaca gücenmece yok. izleyin olm halkın problemi neymiş görün.

özet geçmek gerekirse hayır diyenlerin temel sebebi; 1-ekonomi, 2-suriyeliler(dolayısıyla artan işsizlik), 3-tek adama bu kadar yetki verilmez.

evet diyenlerin temel sebebi; 1-reis, 2- koalisyonlardan türkiye çok çekti, 3- sebep yok(işte öyle)
  • referandum röportajlarını günübirlik takip ettiğim medya kuruluşu. röportajlar arasından seçmece yaparak algı operasyonu peşinde değillerse istanbul'da hayır'ın %55'in üzerini zorladığı görülüyor, inanmayan saysın.

aynısının ankara versiyonunu yapan eden bir kanal veya vlog hesabı varsa yeşillendirirseniz sevinirim.
  • ilçeleri gezerek referandum araştırması oldukça ilgi çekici peki tarafsız mı, montajda kıyıma uğruyor mu. sahibi kim hüseyin çetiner peki kim bu hüseyin çetiner akp kadrolarında idari görevler almış biri ama akpliler tarafından dayak yediği olmuş, yaptığı haberler nedeniyle disipline verildiği de. umarım montajı tarafsız bir şekilde yapabiliyorlardır, üstleri öyle demese de montajdaki kişiler kendi görüşlerini montaja yansıtabilir. üzerinde irdelenmesi gereken evet hayır tabloları sunuyor fikir oldukça başarılı.
  • %46 evet
    %38 hayır
    %16 kararsız
    şeklinde bir referandum anket çalışması yapmışlardır.
  • yaptıkları röportajları arada izliyorum. ve inanın hayattan soğuyorum. etrafımızda bu kadar sığır olduğunu tekrar yüzümüze vuruyor. bu kadar sığır varken bu sistem nasıl düzelecek ? çok umutsuzum malesef. bak moralim bozuldu yine.
  • kadın muhabirleri gerçekten çok güzel. adı sanı nedir bilen var mı ?
  • roportajlari yapan kadin muhabire buradan evlilik teklif ediyorum. biraksin istanbul'un kenar semtlerinde agiz ishali olmus dayilarin gundeme dair fikirlerini, ortadogu'nun got deligi taksim'i.
    kaba sozlerime aldanmasin, maksadim istanbul'u olabildigince cirkinlestirmek.

antalya'ya gelin gelsin. ben ona belek'te yesillikler icinde bahcesinde tatliliktan olen kopeklerin oldugu bir mustakil evde elini sicak sudan soguk suya sokturmayayim kediler verandamizda birbirleriyle oynasirken. zeytin agaclarindan hasadimizi alalim, kendi yetistirdigimiz en guzel zeytinleri gobeginden yiyeyim. kulaklarina uzum salkimlari asayim, agaclarin etrafinda kosusalim. terleyelim, evimizin dibinde denize girelim. yalnizliktan sikilirsa merkeze gotureyim, meyhanelerimizde hep bir agizdan 32 disimizle gulerek sarkilar soyleyelim. cantasini tutayim, tuvalete kadar eslik edeyim. ayakta duramasin, koluma takip arabaya gotureyim. sahilden, her trafik isiginda donup yuzunu severek evimize gotureyim.

birak istanbul'u duslerinde kalsin, beyoglu sen olmasan da aydinlik. burada ask var, sicaklik var, ılık kışlar var. ben varım.
  • keyifle izlediğim, her türlü insana mikrofon uzatan "youtube" televizyonu.
  • sokak röportajlarında pek de seçici olmayan, orhan kemal tadında gerçek dünya tiplemelerini izleyebileğiniz online "televizyon" kanalı.