şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

istanbul'da uzunçayır-sabiha gökçen havalimanı seferini yapan iett otobüsü şoförü ile bir otomobilin sürücüsü arasında yol verme tartışması kavgaya dönüştü. iett şoförü, sürücünün kendisine küfür ettiğini iddia ederek araçtan indi ve sürücünün yanına gitti. tartışmanın dozu artınca iki sürücü yol ortasında birbirine girdi. yumruklar tekmeler havada uçuştu.

--- spoiler ---

video linki

sondaki cengaver avukatın olaya el atması güldürdü..
  • adam kavgadan yeni çıkıp direksiyona henüz geçmişken "haksız tahrik var. annenize küfretmesi yanlış" cümlesine gerçekten güldüğüm kavga.

adam dolduruşa gelip otobüsle otomobile geçirse ne yapacaksın birader?
  • --- spoiler ---

ben hukuk öğrencisiyim haksız tahrik var

--- spoiler ---

hahahahhahaha... ben de tıp öğrencisiyim. darp var. hayatı tehdit eden durum yok. lezyonlar btm ile giderilebisafsasads
  • ulan bu kavga yancıları yok mu, sülük gibi her yerdeler.

acaba eve gidip ne hissetti? şoföre de iyi gaz verdim ha kıs kıs kıs mı dedi?

gece gece gözümden yaş geldi. karaktersiz puşt.

bmw'ye binse, ona iyi yaptın abi derdi.
  • kavga etmeyi bilmeyen iki denyonun çene yapmasından ibarettir. tecrübeyle sabit çok laf yapandan bir bok olmaz. bas geç yiyorsa laf yapma. bu durumda benim starım videonun sonunda olaya el atan hukuk öğrencisidir. yaman trolledin yiğidim beni mutlaka ara.
  • sondaki cengaver avukatın yaptığında komik ya da aşağılanacak bir yan göremedim. adam kendince bilgisini paylaşmış ki söyledikleri de doğru sayılır. evet benzer şekilde top oynarken bi tarafınız şişse ve tıp öğrencisi arkadaşınız yumuşak doku zedelenmesi dese eminim aynı taşağı onla geçme cesareti gösteremezsiniz.

ha yarın öbür gün başınıza bir iş geldiğinizde gidip 200-300 lira danışma ücreti vermemek için gecenin 11'inde avukat arkadaşınızı arayacaksınız eşşekler gibi... aslında siz gibi dallamalara tek kelime yardım etmemek lazım da neyse...

bu ülkenin çökmüş adalet sisteminde inanın hala insanların haklarını elde etmesi için savaşan tek aktör avukatlardır.

siz mal gibi sokakta hakkınızı bilmeden dolaşmayı tercih edin... orada çocuk kendince haklı gördüğü kişiye sosyal manada yardım etmeye çalışıyor. toplumsal çözülme bu gibi hareketleri dahi küçümseyen, nefret saçmaktan başka bi halta yaramayan insanlar sayesinde gerçekleşiyor.

afferin dalganı geçtin. ama komik de değildi, zeka pırıltısı da taşımıyor.